Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міське управління праці та соцзахисту населення — бердичівлянам: не забувайте про субсидії та бережіться шахраїв

Time Додано: вівторок, 28 вер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У бердичівському управлінні праці та соціального захисту населення вкотре наголошують: відчутно пом’якшити удар по гаманцеві сплати за житлово-комунальні послуги допоможуть субсидії. У липні, нагадує начальник управління Ірина Тарковська, Кабмін видав постанову, згідно якої перелік документів для її оформлення звівся до заяви, декларації та довідки про доходи членів сім’ї. Єдине що, каже, ті, хто мешкають у приватному секторі, мають додати довідку про склад сім’ї.

Міське управління праці та соцзахисту населення — бердичівлянам: не забувайте про субсидії та бережіться шахраїв

Ірина Тарковська, нач. міського управління праці та соціального захисту населення: “Управління Пенсійного фонду вже розіслало усім пенсіонерам листи з бланками заяв й декларацій і багато листів до нас вже повернулося. Але.. Багато за них заповнені невірно. Хочу звернутися до усіх, хто заповнює документи, аби вони робили це уважно. Заявником, зокрема, є не той, хто заповнює бланк, а власник будинку чи квартири. Прізвище, ім’я та по-батькові пишеться повністю. На кожне питання має бути конкретна відповідь: прочерки та зети там не допускаються.”

Нині в управлінні, розповідає Ірина Тарковська, лежать десятки листів із заповненими вже документами. Ні у серпні, ні у вересні субсидії оформлені бути не могли, тож листи чекали початку опалювального сезону. На днях розпочнеться їхній розгляд, аби у жовтні субсидії були призначені. Відповідні повідомлення, обіцяє начальник управління, будуть розіслані адресатам. Іще одне, на що звертають увагу бердичівлян в управлінні: дізнавшись про те, що соціальні працівники ходитимуть домівками тих, хто оформлює субсидію, значно пожвавішали шахраї. За певну плату чи в обмін на купівлю товарів народного призначення зловмисники пропонують мешканцям міста взяти на себе оформлення прямо на місці. Вас ошукують, попереджає Ірина Тарковська.

Ірина Тарковська, нач. міського управління праці та соціального захисту населення: “Дійсно, протягом минулого тижня містом ходили, а наступного ходитимуть і наші працівники, і представники тепломережі, і водоканалу, і газового господарства. Ми інформуватимемо людей, яким чином можна отримати субсидії. Але все це ми робимо безкоштовно. Жодних товарів ми не пропонуємо і грошей, відповідно, не беремо.”

Прийом необхідних для оформлення субсидії документів проходить в управлінні праці з 8-ї до 18-ї години, без обідньої перерви. Планується, що з 1-го жовтня пункти з оформлення запрацюють у ПП “Ваш Добробут” та “Житловсервіс-5”. Будь-яку консультацію з приводу оформлення субсидії в управлінні нададуть за телефонами 2-23-79 та 2-12-16.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0