Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міська влада відзвітувала про виконання у І кварталі нещодавно прийнятого бюджету

Time Додано: середа, 02 черв. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У середині травня прийняли бюджет, а міська влада вже відзвітувала його виконання у І-му кварталі. Як жив Бердичів до і після підписання бюджету та про плани на поточний рік розповів присутнім на черговому засіданні виконкому заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Промисловість міста, особливо машинобудівна, і досі переживає кризовий період. На противагу їй тенденція до зростання прослідковується у харчовій промисловості, завдяки цьому міська влада прогнозує зупинення спаду розвитку інших галузей майже на 3%. Вже цього року у Бердичеві має відкритися нове підприємство з переробки риби та м’ясопереробний завод, що нададуть місту нові робочі місця, проінформував Сергій Онофрійчук. Щоправда, зараз великою проблемою є продаж земельних ділянок, без яких будівництво нових об’єктів неможливо.

Міська влада відзвітувала про виконання у І кварталі нещодавно прийнятого бюджету

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: «Чинне законодавство трактує продаж земельних ділянок не за ринковою ціною, а за грошовою оцінкою. Остання у Бердичеві набагато більша, ніж ринкова. Ми втретє виставлятимемо три земельні ділянки, бажаючих купити поки що немає. Маємо надію, що з ІІ-го півріччя ситуація покращиться.»

Заплановано придбання приміщення для дитячого садочку також зазнає змін на краще і спорт. Реконструюватимуть центральний стадіон та плавальний басейн, відновлять футбольне поле на “Шкірянику” та усі спортивні майданчики на прибудинкових територіях. Окрім того, вже відремонтовано спортивну залу “Бойова рукавичка”, що на площі Соборній.

Задатки для розвитку міста є, каже Василь Мазур, а от коштів, як завжди, не вистачає. Про надходження до бюджету за перший квартал 2010 року розповіла присутнім на засіданні головний фінансист Бердичева Алла Пацата.

Алла Пацата, начальник міського фінансового управління: «Всього до загального фонду бюджету міста надійшло 36 млн. 219 тис. грн., що становить 96,7% до планових показників. До спеціального фонду бюджету протягом І-го кварталу надійшло 3 млн. 888 тис. грн., у тому числі: до бюджету розвитку 1 млн. 598 грн., власні надходження бюджетних установ — 1 млн. 767 тис. грн. Немалу роль на виконання доходної частини відіграє недоїмка. Станом на 1-ше квітня недоїмка по платежам до місцевого бюджету становить 904 тис. грн., до міського — 659 тис. традиційно, це такі установи: виправна колонія №70, 6-ий та 2-ий “ЖЕКи”.»

Цифри, що їх називала начальник фінансового управління, звісно, не задовольнили ні міського голову, ні членів виконкому. Та якщо Бердичів майже півроку більш-менш пристойно проіснував без бюджету, то із прийнятим — існуватиме не гірше, головне — інвестиції та злагоджена співпраця усіх структур влади, вважає Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Бюджет дуже напружений, виконувати його буде надзвичайно важко. Потрібно раціонально використовувати кошти і максимально наповнювати бюджет, що дасть місту стабільно працювати і розвивати кожну галузь.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0