Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міська спартакіада з тенісу серед школярів: визначити команду-переможницю буде нелегко

Time Додано: понеділок, 07 лют. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Протягом двох днів у 10-й школі з’ясовували, кому, можливо, у майбутньому підтримувати славу Бердичева як міста, в якому вміють майстерно підкручувати подачі і надійно тримати оборону. 11 команд виставили своїх представників – по двоє хлопців і дівчат – на міську спартакіаду з настільного тенісу серед школярів. Виступ кожного – це внесок до загальної скарбнички школи, попередив учасників перед початком змагань начальник міського відділу фізкультури і спорту Сергій Ковальчук, тож хлопці і дівчата мали із самого початку налаштуватися на серйозну гру. Прогнози щодо перемоги у всіх були різні, головне, наголошували учні, честь школи відстояти.

Міська спартакіада з тенісу серед школярів: визначити команду-переможницю буде нелегко

Даниїл Колісниченко, учасник спартакіади (ЕЗОШ № 10): «Думаю, що сьогодні не переможу, але теніс все одно любитиму, бо це цікаво. До того ж я намагаюся захистити честь школи, не дивлячись на те, що суперники у мене непрості.»

Невеликий зріст і юний вік не став на заваді у боротьбі за перемогу Олександру Ярошу: він дав справжній бій супернику. Нині тренери-викладачі називають Сашка не інакше як надією бердичівського настільного тенісу і, напевне, мало хто повірить, що цим видом спорту хлопець почав займатися лише кілька місяців тому.

Олександр Ярош, учасник спартакіади (ЕЗОШ № 10): «Тренер мені дав ракетку і одразу почалися тренування. Було дуже цікаво. Тренувалися ми півроку: відпрацьовували «накати», «підсічки». Було важко, але всі вивчилися. Думаю, що пройду до фіналу і прославлю свою школу. »

Жодних сюрпризів щодо найсильніших учасників спартакіада не принесла: її переможцями в індивідуальному заліку стали ті, хто із самого початку рахувався фаворитом. Зокрема, кращою серед дівчат стала учениця НВК № 4 Анна Купріянюк. У хлопців ніхто не зміг перевершити Назара Семененка. Переможець багатьох змагань різного рівня, член збірної міста Назар ще на старті спартакіади був впевнений: він посяде на ній І місце.

Назар Семененко, учасник спартакіади (ЗОШ № 1): «Через те, що я беру у цих змаганнях не перший раз, то шанси свої розцінюю перспективно: думаю, що посяду І місце. Хочеться поїхати на чемпіонат області. На цьому етапі змагань, зізнаюся, мені не дуже цікаво, але підростають діти, які, сподіваюсь, ще дадуть нам колись бій. Вони любитимуть цей вид спорту, бо він насправді цікавий.»

Вслід за юними майстрами тенісної ракетки у двобоях мають зійтися ті, хто краще за інших вправляється з баскетбольним м’ячем. Починаючи з 14-го лютого, протягом кількох днів у Бердичеві проходитиме спартакіада школярів з баскетболу.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0