Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міська комунальна лазня працюватиме чотири дні на тиждень

Time Додано: понеділок, 02 бер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Аби потрапити у міську комунальну лазню спочатку потрібно пріти і мліти у довжелезній черзі. Якщо пощастить, кажуть відвідувачі, будеш 15-им, гірше — 30-им. З нового року лазня працює всього два дні на тиждень і ледь уміщає відвиклих від гарячої води бердичівлян. За минулий рік вона помила майже 50 тисяч людей.

Міська комунальна лазня працюватиме чотири дні на тиждень

Олександр Бунін, директор КП “Міська лазня”: “Зараз за два дні ми миємо стільки ж, щ о і у минулому році за три”.

Володимир Українець, відвідувач лазні: “Мені ліпше заплатити на кілька гривень більше, ніж стояти у такій черзі. Це знущання над населенням. Зробіть у п'ятницю по 9 гривень, а у суботу і неділю — по 15. Люди будуть ходити”.

Міська комунальна лазня чи не найдешевша в Україні. При собівартості у майже 15 гривень, повний квиток тут коштує 9, пільговий - вдвічі менше. Ним користуються інваліди великої вітчизняної війни усіх категорії, учасники бойових дій та трудового фронту, ветерани праці і пенсіонери, які живуть без зручностей. На два дні роботи лазня перейшла через фінансові негаразди, говорить директор, зокрема через стрімке зростання цін на газ. Інша проблема — застаріле обладнання випуску післявоєнних років. Котел може у будь-яку хвилину зупинитися. Але лазня нікому не відмовляє. До того ж працює без обмежень.

Юрій Рачковський, відвідувач лазні: “Заплатив за 2-3 години 10 гривень і пішов собі. А у нас тут заходять о восьмій ранку і виходять о восьмій вечора”.

Чоловікам, які відвідують лазню, гірше ніж жінкам удвічі: їхня черга довша, а відділення на відміну від сусіднього, не ремонтували з 1937 року. На голову сиплеться штукатурка, старі шафки розвалюються на очах і навіть дерев'яних підніжок немає.

Валентин Ганоль, відвідувач лазні: “Жінки у нас в Європі, а ми - в кам'яному віці. Ми навіть пішли б на те, щоб скинутися на ремонт чоловічого відділення”.

Аби привести лазню до ладу, потрібно не менше 2 мільйонів гривень, 450 тисяч — на котельню. Її ремонт розпочнуть вже на цьому тижні. Підприємство, яке взялося встановити нове обладнання, погодилося працювати за цінами 2007 року. Гроші виділили із бюджету розвитку міста. Після скарг відвідувачів міський голова прийняв рішення розширити роботу лазні.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Враховуючи кількість людей і соціальну напругу, враховуючи ціноутворення на газ і дивлячись на те, що ми виконуємо бюджет, було прийнято рішення розширити роботу лазні до 4 днів: четвер, п'ятниця, субота, неділя”.

Комерційним днем у лазні буде четвер. Принаймні до 8 Березня, потім його можуть змінити на неділю. Квиток коштуватиме 15 гривень. У міському бюджеті на функціонування лазні у цьому році заклали 130 тисяч гривень. Втім цього недостатньо. Роботу закладу перевіряє фінансове управління міськвиконкому. Рахує, скільки може помити і заробити лазня.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0