Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Місячник оборонно-масової роботи підійшов до завершення

Time Додано: п'ятниця, 10 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Пісенними й танцювальними номерами у виконанні артистів міського Палацу культури вітали у гарнізонному Будинкові офіцерів учасників місячника оборонно-масової роботи, що тривав у Бердичеві з 6 листопада по 6 грудня і був присвячений 19-й річниці із дня утворення Збройних сил України. Головним організатором місячника традиційно виступила Бердичівська міськрайонна організація Товариства сприяння обороні Україні. За підтримки міської та районної влади, місцевої ветеранської організації, 26-ї Бердичівської артилерійської бригади, військового комісаріату та навчальних закладів Бердичева та району, активісти товариства вкотре намагалися прищепити молоді дух патріотизму й розуміння того, що бути захисником Вітчизни почесно й відповідально.

Місячник оборонно-масової роботи підійшов до завершення

Анатолій Миронюк, головний спеціаліст районного відділу освіти: «Патріотична свідомість, національна гідність, психологічна підготовка визначають рівень спроможності захисту Батьківщини її громадянами під час навчання у закладах чи перебування у ЗСУ. Усі заходи місячника були направлені на прищеплення молоді почуття відповідальності і безпеки своєї родини, школи, села чи міста, країни. Спільні зусилля міської та районної влади, військових і ТСОУ направлені на виховання підростаючого покоління і обов’язково принесуть бажані результати.»

Звісно у військовій справі, краще один раз побачити, ніж сто – почути. Розуміючи це, керівництво міськрайонного осередку ТСОУ намагалося зробити все, аби усі заплановані ними заходи були змістовними й цікавими для учнів та студентів.

Анжела Фулей, заст. голови Бердичівської міськрайонної організації ТСОУ: «Це були тематичні вечори з військовослужбовцями і ветеранами війни, тематичні бесіди. Крім відкриття самого місячника, ми провели День відкритих дверей у 26-ій бригаді, а 11-12 грудня відбулися змагання зі стрільби із пневматичної зброї. Також ми провели конкурси серед учнівських творів та огляд-конкурс на краще поставлену роботу з героїко-патріотичного виховання молоді.»

Сьогодні завдяки тісній співпраці цивільних та військових у нинішньої молоді є можливість відчути холод заліза бойової машини, потримати у руках автомата чи кинути гранату. Тож цілком ймовірно, сподіваються артилеристи, що хтось із юних бердичівлян свідомо піде служити до армії чи обере службу за контрактом.

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «Если вспомнить мое детство, то мы и военного-то должностью выше военкома не видели никогда. И когда к нам на уборку урожая приезжали солдаты, то до ночи с ними пропадали... А сегодня мы рады были видеть вас у себя в гостях и демонстрировать вам уникальную в своем роде технику. В результате, считаю, вы неплохо владеете той обстановкой, с которой связана военная служба — срочная или по контракту.”

Сергій Железняк, голова міської ради ветеранів ВВВ та праці: “Мы сейчас находимся в Доме офицеров, рядом с военной частью — 26-й артбригадой. Она — одна из лучших в украинских вооруженных силах. Честно говоря, я завидую вам в том, что вы имеете возможность посещать эту часть, общаться с военными и смотреть, как они учатся, перенимая их навыки.”

За оцінкою організаторів, найбільш активну участь у місячнику в Бердичеві взяли первинні організації ПТУ № 4, 6-ї та 12-ї шкіл, НВК № 4 та школи № 10. У районі найактивнішими виявилися Скраглівська, Мирославська, Хажинська, Озадівська та Половецька школи. Кращими було оголошено первинні організації НВК№ 4 та школу с. Озадівка. Переможцями огляду-конкурсу учнівських творів на патріотичну тему стали учень 15-ї школи Олексій Кравчук та Вадим Грищук з Мирославки. Змагання зі стрільби з пневматичної зброї... У командному заліку у них перемогли студенти педагогічного коледжу, 4-го НВК та Озадівської школи. В особистому — Роман Хавронюк, Олександр Горобець, Сергій Ковалецький, Наталія Риндич, Марина Височинська, Анжела Жукова. Усі призери та переможці були нагороджені грамотами й грошовими преміями.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0