Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міліціонери у Бердичеві уміють і злочини розкривати, і співати

Time Додано: понеділок, 20 груд. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Міліціонери святкували — 19 років тому 20-го грудня Верховна Рада України ухвалила закон “Про міліцію”, тим самим започаткувала історію українських вартових правопорядку та встановила для них нове професійне свято. Але і про колишнє, те, що у листопаді, міліціонери, особливо пенсіонери, не забувають.

Міліціонери у Бердичеві уміють і злочини розкривати, і співати

Петро Шевчук, пенсіонер МВС: “Є радянський день міліції — 10 листопада, а є український — 20 грудня. Я поступав на службу за Союзу, а звільнявся — за часів незалежності”.

Іван Симоненко, пенсіонер МВС: “Свято відвідую постійно: приємно, що мене запрошують, люблю бачити своїх друзів. Усім міліціонерам бажаю міцного здоров’я, щоб державні чиновники за них думали, а вони залишалися людьми”.

Пенсіонерам та ветеранам, які віддали службі по 20-30 років свого життя, на святі — особливі слова вдячності. Саме на їхніх заслугах та досвіді виховується молоде покоління правоохоронців. В усі часи міліціонерам було що робити, кажуть аксакали цієї справи. Броніслав Слободянюк у 80-х очолював бердичівське відділення ДАІ, праця залишила в чоловіка чимало спогадів.

Броніслав Слободянюк, пенсіонер МВС: “Я до цих пір, як приходить осінь, згадую: в такий переломний період трапляється найбільше аварій. Ще й досі мороз по шкірі йде, бо часто на такі пригоди виїжджав. Сьогоднішнім начальникам ДАІ не заздрю, тому що кількість машин на дорогах збільшилась, а штат працівників порівняно з тим, що у мене працював, - зменшився на половину”.

Служба вимагає від правоохоронців постійної демонстрації мужності, героїзму та самопожертви, говорили на заході. Часто, захищаючи чиєсь життя, вони віддають власне. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, а усіх інших винуватців свята, тих, хто щодня вступає у поєдинок з неправдою і залишається на боці закону, привітав начальник Бердичівського міськвідділу Юрій Олефір.

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: “Важко переоцінити важливість і значимість нашої праці для суспільства . В нас важка, часто невдячна, і складна місія. Ви стоїте на захисті людини і закону. Ви — загроза для злочину і водночас — пряма мішень для злочинця. Боротьба зі злочинністю — це невід’ємна складова гарантування національної безпеки, один з визначальних державних пріоритетів”.

Також Юрій Олефір повідомив, що у поточному році міліціонери розкрили усі найважчі злочини. Але люди у погонах професійні не тільки на роботі, вони ще до творчості небайдужі. Хто не чув співу головного бердичівського дільничного Олександра Велімовського, той багато втратив. Так що якби не форма, міліціонерів можна було б сплутати з артистами міського Палацу культури. Останні теж допомагали створювати гарний настрій, зичили винуватцям свята не зганьбити честь мундира, не потрапити під ворожі кулі, а натомість спіймати якомога більше зірок на погони.

Наприкінці концерту начальник міськвідділу вдруге піднявся на сцену. Цього разу, аби віддячити артистам сертифікатом на триденну поїздку до Карпат і вручити співробітникам відзнаки Міністерства внутрішніх справ та почесні грамоти. Святкування 19-ої річниці української міліції завершилося спільним для усіх присутніх побажанням: нехай щастить захисникам порядку.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0