Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міліціонери у Бердичеві уміють і злочини розкривати, і співати

Time Додано: понеділок, 20 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Міліціонери святкували — 19 років тому 20-го грудня Верховна Рада України ухвалила закон “Про міліцію”, тим самим започаткувала історію українських вартових правопорядку та встановила для них нове професійне свято. Але і про колишнє, те, що у листопаді, міліціонери, особливо пенсіонери, не забувають.

Міліціонери у Бердичеві уміють і злочини розкривати, і співати

Петро Шевчук, пенсіонер МВС: “Є радянський день міліції — 10 листопада, а є український — 20 грудня. Я поступав на службу за Союзу, а звільнявся — за часів незалежності”.

Іван Симоненко, пенсіонер МВС: “Свято відвідую постійно: приємно, що мене запрошують, люблю бачити своїх друзів. Усім міліціонерам бажаю міцного здоров’я, щоб державні чиновники за них думали, а вони залишалися людьми”.

Пенсіонерам та ветеранам, які віддали службі по 20-30 років свого життя, на святі — особливі слова вдячності. Саме на їхніх заслугах та досвіді виховується молоде покоління правоохоронців. В усі часи міліціонерам було що робити, кажуть аксакали цієї справи. Броніслав Слободянюк у 80-х очолював бердичівське відділення ДАІ, праця залишила в чоловіка чимало спогадів.

Броніслав Слободянюк, пенсіонер МВС: “Я до цих пір, як приходить осінь, згадую: в такий переломний період трапляється найбільше аварій. Ще й досі мороз по шкірі йде, бо часто на такі пригоди виїжджав. Сьогоднішнім начальникам ДАІ не заздрю, тому що кількість машин на дорогах збільшилась, а штат працівників порівняно з тим, що у мене працював, - зменшився на половину”.

Служба вимагає від правоохоронців постійної демонстрації мужності, героїзму та самопожертви, говорили на заході. Часто, захищаючи чиєсь життя, вони віддають власне. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, а усіх інших винуватців свята, тих, хто щодня вступає у поєдинок з неправдою і залишається на боці закону, привітав начальник Бердичівського міськвідділу Юрій Олефір.

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: “Важко переоцінити важливість і значимість нашої праці для суспільства . В нас важка, часто невдячна, і складна місія. Ви стоїте на захисті людини і закону. Ви — загроза для злочину і водночас — пряма мішень для злочинця. Боротьба зі злочинністю — це невід’ємна складова гарантування національної безпеки, один з визначальних державних пріоритетів”.

Також Юрій Олефір повідомив, що у поточному році міліціонери розкрили усі найважчі злочини. Але люди у погонах професійні не тільки на роботі, вони ще до творчості небайдужі. Хто не чув співу головного бердичівського дільничного Олександра Велімовського, той багато втратив. Так що якби не форма, міліціонерів можна було б сплутати з артистами міського Палацу культури. Останні теж допомагали створювати гарний настрій, зичили винуватцям свята не зганьбити честь мундира, не потрапити під ворожі кулі, а натомість спіймати якомога більше зірок на погони.

Наприкінці концерту начальник міськвідділу вдруге піднявся на сцену. Цього разу, аби віддячити артистам сертифікатом на триденну поїздку до Карпат і вручити співробітникам відзнаки Міністерства внутрішніх справ та почесні грамоти. Святкування 19-ої річниці української міліції завершилося спільним для усіх присутніх побажанням: нехай щастить захисникам порядку.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0