Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox 1917
Киотский протокол: японцы разви ...
Time 18:42 - 22-06-2017
Працівники кримінальної поліції розкрили резонансний злочин: донька замовила вбивство батька
Chatbox Отцы и дети....
Сидеть вам не пересидеть - два ...
Time 18:39 - 20-06-2017
«Народне свято у колі друзів»: у Бердичеві вітали зі святом місцеву медицину
Chatbox Батьківщина
Ястремський сколько можно лесть ...
Time 07:59 - 20-06-2017
До міського театру стелять нову бруківку
Chatbox 1917
для :) (91.225.145.224) -мысль ...
Time 19:39 - 19-06-2017
До міського театру стелять нову бруківку
Chatbox ))
1917 (46.118.196.42) - это твои ...
Time 12:20 - 18-06-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Мешканці Робітничої рятують свої будинки від води

Time Додано: вівторок, 06 лист. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

Обійстя Валентини Бочкарьової вдруге переживає катаклізм місцевого масштабу. Два роки тому тут просіла земля біля самої хати, цього разу залило весь урожай у погребі. Частину того, що вдалося врятувати, жінка виносить на подвір'я. Тим часом вода прибуває, і вже дістається фундаменту будинку.

Мешканці Робітничої рятують свої  будинки від води

Причина підтоплення - колектор, який проклали через Робітничу ще до війни. Труба, ймовірно, проржавіла біля подвір'я Бочкарьових.

Валентина Бочкарьова, мешканка будинку: “Ця каналізаційна яма вже декілька років провалюється. Водою вимивається земля. Ревуцький засипає яму кожний рік землею. Каналізація є каналізація. Там постійно тече вода, постійно напір. Тому цим проблему не вирішиш. Сьогодні каналізація забилася землею, вода шурує фонтаном через верх”.

Яму працівники Водоканалу лише засипали, розповідають тамтешні мешканці, за два роки більше нічого не робили. Пояснювали тим, що колектор знаходиться на глибині 6 метрів і надто близько біля осель, тому розкопати його неможливо.

Подивитися, що сталося на Робітничій, приїхав Бердичівський міський голова із заступником та начальником управління житлово-комунального господарства. Останній порадив знімальній групі брати лопату і розкопувати.

Василь Мазур говорить мешканцям: про проблему чує вперше. Побачивши начальство, жалітися повиходили сусіди. До їхніх будинків також підходить вода. Таких ситуацій у місті багато — каже їм міський голова. Прокласти новий колектор коштує 3 мільйони гривень. Оскільки грошей поки що немає, вирішили замінити частину труби.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Зараз ми перекриваємо цей кусок дороги, викликаємо усі служби, погоджуємо відповідні роботи. Я думаю, що будемо міняти цей кусок колектора — 100-150 метрів. Для того, щоб відвести воду і убезпечити від підтоплення. Це рішення може тимчасово зняти проблему, кардинально її воно не змінить”.

Місцеві мешканці нарікають, що розкопувати колектор треба було раніше.

Юрій Кузнєцов, мешканець Робітничої: “Слід було робити раніше. Яму засипали, але вода кудись дівається, оці помиї з міста сюди течуть. Вода стоїть у ґрунті”.

Роботи на Робітничій обіцяють розпочати найближчим часом. Під час заміни колектора її перекопають.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: