Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Мешканці Робітничої рятують свої будинки від води

Time Додано: вівторок, 06 лист. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Обійстя Валентини Бочкарьової вдруге переживає катаклізм місцевого масштабу. Два роки тому тут просіла земля біля самої хати, цього разу залило весь урожай у погребі. Частину того, що вдалося врятувати, жінка виносить на подвір'я. Тим часом вода прибуває, і вже дістається фундаменту будинку.

Мешканці Робітничої рятують свої  будинки від води

Причина підтоплення - колектор, який проклали через Робітничу ще до війни. Труба, ймовірно, проржавіла біля подвір'я Бочкарьових.

Валентина Бочкарьова, мешканка будинку: “Ця каналізаційна яма вже декілька років провалюється. Водою вимивається земля. Ревуцький засипає яму кожний рік землею. Каналізація є каналізація. Там постійно тече вода, постійно напір. Тому цим проблему не вирішиш. Сьогодні каналізація забилася землею, вода шурує фонтаном через верх”.

Яму працівники Водоканалу лише засипали, розповідають тамтешні мешканці, за два роки більше нічого не робили. Пояснювали тим, що колектор знаходиться на глибині 6 метрів і надто близько біля осель, тому розкопати його неможливо.

Подивитися, що сталося на Робітничій, приїхав Бердичівський міський голова із заступником та начальником управління житлово-комунального господарства. Останній порадив знімальній групі брати лопату і розкопувати.

Василь Мазур говорить мешканцям: про проблему чує вперше. Побачивши начальство, жалітися повиходили сусіди. До їхніх будинків також підходить вода. Таких ситуацій у місті багато — каже їм міський голова. Прокласти новий колектор коштує 3 мільйони гривень. Оскільки грошей поки що немає, вирішили замінити частину труби.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Зараз ми перекриваємо цей кусок дороги, викликаємо усі служби, погоджуємо відповідні роботи. Я думаю, що будемо міняти цей кусок колектора — 100-150 метрів. Для того, щоб відвести воду і убезпечити від підтоплення. Це рішення може тимчасово зняти проблему, кардинально її воно не змінить”.

Місцеві мешканці нарікають, що розкопувати колектор треба було раніше.

Юрій Кузнєцов, мешканець Робітничої: “Слід було робити раніше. Яму засипали, але вода кудись дівається, оці помиї з міста сюди течуть. Вода стоїть у ґрунті”.

Роботи на Робітничій обіцяють розпочати найближчим часом. Під час заміни колектора її перекопають.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0