Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Мешканці району М’ясокомбінату тепер мають нове відділення поштового зв’язку.

Time Додано: середа, 27 жовт. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Воно знаходиться на тому ж місці, що й старе: на вулиці Леніна у двоповерхівці, але його просто не впізнати. Років з тридцять працівники третього відділення чекали на ремонт старого приміщення. Неодноразово вони зверталися до керівництва, аби те виділило кошти — і от дочекалися.

Мешканці району М’ясокомбінату тепер мають нове відділення поштового зв’язку.

Надія Поліщук, начальник відділення поштового зв’язку Бердичів-3: «Вигляд нашого відділення був таким, що не було ніякого задоволення там працювати. А тепер із радістю йдемо на роботу, і повірите: навіть не хочеться ввечері звідси йти. Так все гарно й красиво, що душа відпочиває.»

Урочисто перерізати стрічку та подивитися на ремонт приїхали директор Житомирської дирекції поштового зв’язку та представники міської влади. Заступник міського голови Сергій Онофрійчук каже: вони, як і працівники відділення, теж давно добивалися, аби у цьому мікрорайоні була гарна та світла пошта.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: «Район — один із найбільших у місті, близько 12 тисяч населення. Відділення було дещо незручне, створювалися черги і люди висловлювали свої зауваження. Обласне управління підтримало, і ми відкрили після ремонту відділення, де встановлено нове обладнання. Маємо надію, що воно буде зручне, як для працівників, так і для мешканців цього мікрорайону.»

А черги дійсно були великі, жаліються люди. Вони задоволені ремонтом не менше, ніж працівники відділення. Клієнти пошти мають, де посидіти та заповнити потрібну документацію, для них представлено більше нової, яскравої інформації.

Василь Романов, відвідувач поштового відділення №3: «Хороше відділення, хороші дівчата працюють і завідуюча молода вже стала. Зайдеш сюди — спокійно, все, як треба.»

Вероніка Чарупа, відвідувачка поштового відділення №3: «Вже буде не так, як колись тулилися, а все нормально. Колись менше місця було. Теж працювали, але зараз зробили більшу площу. Дуже добре.»

Один місяць проводився ремонт у третьому відділенні. На нього було витрачено 45 тис. грн.. У цей період персонал намагався працювати у повну силу. Листоноші розносили кореспонденцію, здійснювалася видача посилок, от тільки плату за комунальні послуги не проводили. Тепер, обіцяють поштарі, вони працюватимуть ще краще, адже мають нове просторе приміщення. Ця подія приємна так само і для керівництва усіх відділень міста, говорить начальник Центру поштового зв’язку №7 Валентина Рижук.

Валентина Рижук, начальник Центру поштового зв’язку №7 м. Бердичева: «Не так часто знаходяться кошти, спонсори, які могли б допомогти зробити такий ремонт. Адже ремонт приміщення — це якість обслуговування споживача, доступність послуг і забезпечення робочих місць гарними умовами. Я вважаю, що працівникам третього відділення буде приємно працювати за новими меблями і комп’ютерною технікою. І споживач це відчує на собі.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0