Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Мешканці Елінгу протестують проти надання в оренду земельної ділянки підприємцю. Депутати вирішили відкласти розгляд даного питання.

Time Додано: п'ятниця, 07 бер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Мешканці багатоповерхівок по вул. Котовського 72, 76, 78а та прилеглих до них будинків влаштували зібрання: вони висловлюють протест із приводу надання в оренду колишнього овочесховища та земельної ділянки місцевому підприємцю. Бізнесмен, начебто, збирається облаштувати у сховищі склад чи то для зберігання овочів, чи то для вирощування грибів. До цього ж йому мають виділити близько 10-ти соток землі, говорять вони, а просив взагалі 20.

Мешканці Елінгу протестують проти надання в оренду земельної ділянки підприємцю. Депутати вирішили відкласти розгляд даного питання.

Лариса Сичкіна мешканка мікрорайону: "Без попередження громадян, які тут проживають, без зібрання і, взагалі, без нашого відому, прийшли і поставили нас перед фактом - тут буде овочесховище і третина землі відходить їм. Напевне, там буде їхня стоянка для транспорта та для інших потреб."

Майданчик, майже половину якого мають здати в оренду, єдиний такий у мікрорайоні, стверджують люди. Погратися на ньому приходять діти зі всього Елінгу. Відтепер такої можливості у них не буде. Та найголовніше, впевнені мешканці те, що вся ця історія приховувалася і це породжує відповідну реакцію громади.

Петро Шум мешканець мікрорайону: "Я вважаю доцільним і справедливим, щоб громада побачила, що людина вирішила зробити. Він повинен показати нам свій бізнес-план, його розвиток, починаючи із площі території, що відводиться під будівництво завершуючи тим, що саме має там вироблятися. На мою думку, нічого поганого у тому, що тут хтось має щось робити, немає. Але робити це підпільно, не зважаючи на думку громади та інтереси людей, які тут проживають, негарно."

Поставши перед фактом, продовжують мешканці Елінгу, вони вирішили звернутися до санітарно-епідеміологічної станції із питанням, чи має подібне овочесховище право на функціонування.

Алла Воробей мешканка мікрорайону: "У санстанції навіть головний лікар не в курсі того, що це приміщення віддали під овочесховище... Від нього до найближчого будинку 5 метрів, згідно існуючих нормативів, подібне приміщення будувати тут заборонено. Тим більше, місця для того, щоб сюди заїжджали та розверталися машини, немає. Тут є єдина вільна дорога, яка дуже вузька. Внаслідок цього, ні нам, ні нашим дітям не буде де ходити."

Люди демонструють список із підписами незгодних із будівництвом. До прізвищ мешканців сімдесят однієї квартири, які висловлюють протест, на місці ж додаються нові.

Представник міського голови на Червоній Горі, депутат міської ради Володимир Паціонов обіцяє, у подальшому при вирішенні даного питання думку громади буде враховано.

Володимир Паціонов представник міського голови у мікрорайоні Червона Гора: "Моё личное мнение такое: то, что предприниматель Синельников просит взять в аренду 20 соток земли, неправильно. В любом случае мы должны выслушать мнение людей и исходя из этого принять правильное решение. Если санстанция наложит запрет, то в аренду землю ему не дадут ..., значит вопрос закрыт."

Питання надання в оренду колишнього овочесховища та 10 соток землі на Елінгу мали розглянути на останній, 18-й, сесії депутатів міської ради. Народні обранці вирішили відправити його на доопрацювання.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0