Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Мешканці Елінгу протестують проти надання в оренду земельної ділянки підприємцю. Депутати вирішили відкласти розгляд даного питання.

Time Додано: п'ятниця, 07 бер. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Мешканці багатоповерхівок по вул. Котовського 72, 76, 78а та прилеглих до них будинків влаштували зібрання: вони висловлюють протест із приводу надання в оренду колишнього овочесховища та земельної ділянки місцевому підприємцю. Бізнесмен, начебто, збирається облаштувати у сховищі склад чи то для зберігання овочів, чи то для вирощування грибів. До цього ж йому мають виділити близько 10-ти соток землі, говорять вони, а просив взагалі 20.

Мешканці Елінгу протестують проти надання в оренду земельної ділянки підприємцю. Депутати вирішили відкласти розгляд даного питання.

Лариса Сичкіна мешканка мікрорайону: "Без попередження громадян, які тут проживають, без зібрання і, взагалі, без нашого відому, прийшли і поставили нас перед фактом - тут буде овочесховище і третина землі відходить їм. Напевне, там буде їхня стоянка для транспорта та для інших потреб."

Майданчик, майже половину якого мають здати в оренду, єдиний такий у мікрорайоні, стверджують люди. Погратися на ньому приходять діти зі всього Елінгу. Відтепер такої можливості у них не буде. Та найголовніше, впевнені мешканці те, що вся ця історія приховувалася і це породжує відповідну реакцію громади.

Петро Шум мешканець мікрорайону: "Я вважаю доцільним і справедливим, щоб громада побачила, що людина вирішила зробити. Він повинен показати нам свій бізнес-план, його розвиток, починаючи із площі території, що відводиться під будівництво завершуючи тим, що саме має там вироблятися. На мою думку, нічого поганого у тому, що тут хтось має щось робити, немає. Але робити це підпільно, не зважаючи на думку громади та інтереси людей, які тут проживають, негарно."

Поставши перед фактом, продовжують мешканці Елінгу, вони вирішили звернутися до санітарно-епідеміологічної станції із питанням, чи має подібне овочесховище право на функціонування.

Алла Воробей мешканка мікрорайону: "У санстанції навіть головний лікар не в курсі того, що це приміщення віддали під овочесховище... Від нього до найближчого будинку 5 метрів, згідно існуючих нормативів, подібне приміщення будувати тут заборонено. Тим більше, місця для того, щоб сюди заїжджали та розверталися машини, немає. Тут є єдина вільна дорога, яка дуже вузька. Внаслідок цього, ні нам, ні нашим дітям не буде де ходити."

Люди демонструють список із підписами незгодних із будівництвом. До прізвищ мешканців сімдесят однієї квартири, які висловлюють протест, на місці ж додаються нові.

Представник міського голови на Червоній Горі, депутат міської ради Володимир Паціонов обіцяє, у подальшому при вирішенні даного питання думку громади буде враховано.

Володимир Паціонов представник міського голови у мікрорайоні Червона Гора: "Моё личное мнение такое: то, что предприниматель Синельников просит взять в аренду 20 соток земли, неправильно. В любом случае мы должны выслушать мнение людей и исходя из этого принять правильное решение. Если санстанция наложит запрет, то в аренду землю ему не дадут ..., значит вопрос закрыт."

Питання надання в оренду колишнього овочесховища та 10 соток землі на Елінгу мали розглянути на останній, 18-й, сесії депутатів міської ради. Народні обранці вирішили відправити його на доопрацювання.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0