Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Мешканці Червоної Гори відзначили День захисту дітей

Time Додано: вівторок, 02 черв. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Третій рік поспіль 1-го червня дорослі мешканці Червоної Гори влаштовують для своїх дітей свято пісні, танцю й жартів. На Братів Міхеєвих, 1 висаджується потужний десант артистів, і юним та дорослим червоногірцям залишається лише берегти долоні й животи, адже подивитися тут буде на що.

Мешканці Червоної Гори відзначили День захисту дітей

Відзначення Дня захисту дітей розпочали із конкурсу малюнку на асфальті. «Бердичів – місто дитячих мрій» – таку назву отримав він цього разу. Своє місто юні червоногірці бачать квітучим й сонячним. Його просторами височіють будинки і ростуть дерева, посміхаються людські обличчя та радіють їхні серця. Поки діти різнокольоровими крейдами зізнавалися у коханні Бердичеву, дорослі облюбовували прилеглі місця для сидіння. Бажаючих поспостерігати за святковим дійством можна було побачити навіть на балконах багатоповерхівок.

Традиційно не залишили захід поза увагою й керівники Бердичева. На них у мікрорайоні завжди радо чекають: влада міста всіляко підтримує це свято протягом усіх років та привозить із собою чимало подарунків для дітвори. Щоби завжди світило сонце на обличчях, у серцях та оселях, зичили головним героям дня Василь Мазур та Василь Толочко. Сили та натхнення побажали вони і Володимиру Борчану – багаторічному ініціатору та організатору мало не усіх спортивно-розважальних заходів на Червоній Горі.

Володимир Борчан, ініціатор свята, мешканець мікрорайону Червона Гора: «Цього разу дітей на святі як ніколи багато. Завдяки допомозі міського голови і організація краща. Йому за це – велика подяка, а батькам бажаю, щоб вони уважніше ставилися до своїх дітей…»

Більш ніж годинну програму привезли із собою на Червону Гору артисти. Незабутнім для маленьких мешканців мікрорайону цей день робили гімнасти, клоуни, співаки, танцюристи. У перервах між їхніми виступами діти із не меншим задоволенням самі брали участь у численних конкурсах. Довго вмовляти їх не доводилось, бажаючих із кожною хвилиною ставало все більше й більше.

Дмитро Данилюк: «Спочатку прийшов на свято… Поспостерігав за тим, як діти малюють, взяв участь у конкурсі з кеглі. Це – моя улюблена гра.»

За участь у святі усі його учасники отримували подарунки – іграшки, крейди, годинники, солодощі й багато інших, необхідних у дитячому господарстві, речей.

Марина Зелінська: «Ми грали з клоунами, веселилися… З кожним року тут все більше народу, діти веселяться… Думаю, що цей день вони не забудуть.»

Влад Городецький: «Хотілося б, щоб було ще веселіше і красивіше… Що для цього потрібно? Ну, напевне, ще більше клоунів і співаків.»

Ті, хто вже вийшов з юного віку, мають оточити дітей любов’ю та увагою, адже, як наголошують самі дорослі, у майбутньому ці діти прославлятимуть своє місто й Батьківщину, робитимуть українську землю багатою й квітучою.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0