Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Мешканці Бердичівщини відзначили День Соборності України

Time Додано: п'ятниця, 22 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

22 січня український народ відзначає державне свято — день возз’єднання Східної та Західної України, День Соборності. У Районному будинку культури зібралися мешканці Бердичівщини, аби нагадати кожному присутньому, що українці — єдиний народ, який на протязі багатьох сторіч боровся за самостійність та соборність рідної держави. Як зазначив у вітальному слові заступник голови районної державної адміністрації Валерій Бабійчук, свято Злуки рік за роком стає масовішим та більш усвідомленим українцями.

Мешканці Бердичівщини відзначили День Соборності України

Валерій Бабійчук, заступник голови Бердичівської РДА: «Було зроблено багато для того, аби ми своїми очима, самостійно подивилися на свою історію, зуміли оцінити, визначити своїх героїв, розібратися з найважливішими подіями. Починають виринати наші свята — День Соборності, Битва під Крутами. Ми згадуємо таких велетнів української історії, як Іван Виговський, Іван Мазепа. Свято, що ми сьогодні відзначаємо стоїть в одному ряду з цими величними історичними подіями.»

Українці не лише розвивають свою державу, а й роблять внески до історії світової цивілізації. Саме цим має пишатися молоде покоління. Валерій Бабійчук висловив сподівання, що юні українці ніколи не схиблять зі шляху, що проклали їхні пращури.

День Соборності України символізує не лише об’єднання українського народу на папері в Акті Злуки, а й об’єднання їхніх душ та сердець, впевнена директор Районного будинку культури Валентина Михайленко.

Валентина Михайленко, директор Районного будинку культури: «Я за національністю — українка, народилася на Україні і тому люблю її та, як і кожен українець, вболіватиму за неї, за наше майбутнє, за майбутнє наших дітей. Можливо, не всі розуміють, але з часом це свято буде у серцях кожного усього українського народу.»

Присутні у залі говорять: вони відзначили День Соборності із усвідомленням того, що лише в єдності дій та соборності душ досягається велична мета побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться нащадки.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0