Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Мешканці Бердичівщини відзначили День Соборності України

Time Додано: п'ятниця, 22 січ. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

22 січня український народ відзначає державне свято — день возз’єднання Східної та Західної України, День Соборності. У Районному будинку культури зібралися мешканці Бердичівщини, аби нагадати кожному присутньому, що українці — єдиний народ, який на протязі багатьох сторіч боровся за самостійність та соборність рідної держави. Як зазначив у вітальному слові заступник голови районної державної адміністрації Валерій Бабійчук, свято Злуки рік за роком стає масовішим та більш усвідомленим українцями.

Мешканці Бердичівщини відзначили День Соборності України

Валерій Бабійчук, заступник голови Бердичівської РДА: «Було зроблено багато для того, аби ми своїми очима, самостійно подивилися на свою історію, зуміли оцінити, визначити своїх героїв, розібратися з найважливішими подіями. Починають виринати наші свята — День Соборності, Битва під Крутами. Ми згадуємо таких велетнів української історії, як Іван Виговський, Іван Мазепа. Свято, що ми сьогодні відзначаємо стоїть в одному ряду з цими величними історичними подіями.»

Українці не лише розвивають свою державу, а й роблять внески до історії світової цивілізації. Саме цим має пишатися молоде покоління. Валерій Бабійчук висловив сподівання, що юні українці ніколи не схиблять зі шляху, що проклали їхні пращури.

День Соборності України символізує не лише об’єднання українського народу на папері в Акті Злуки, а й об’єднання їхніх душ та сердець, впевнена директор Районного будинку культури Валентина Михайленко.

Валентина Михайленко, директор Районного будинку культури: «Я за національністю — українка, народилася на Україні і тому люблю її та, як і кожен українець, вболіватиму за неї, за наше майбутнє, за майбутнє наших дітей. Можливо, не всі розуміють, але з часом це свято буде у серцях кожного усього українського народу.»

Присутні у залі говорять: вони відзначили День Соборності із усвідомленням того, що лише в єдності дій та соборності душ досягається велична мета побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться нащадки.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0