Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Мешканці Бердичівщини відзначили День Соборності України

Time Додано: п'ятниця, 22 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

22 січня український народ відзначає державне свято — день возз’єднання Східної та Західної України, День Соборності. У Районному будинку культури зібралися мешканці Бердичівщини, аби нагадати кожному присутньому, що українці — єдиний народ, який на протязі багатьох сторіч боровся за самостійність та соборність рідної держави. Як зазначив у вітальному слові заступник голови районної державної адміністрації Валерій Бабійчук, свято Злуки рік за роком стає масовішим та більш усвідомленим українцями.

Мешканці Бердичівщини відзначили День Соборності України

Валерій Бабійчук, заступник голови Бердичівської РДА: «Було зроблено багато для того, аби ми своїми очима, самостійно подивилися на свою історію, зуміли оцінити, визначити своїх героїв, розібратися з найважливішими подіями. Починають виринати наші свята — День Соборності, Битва під Крутами. Ми згадуємо таких велетнів української історії, як Іван Виговський, Іван Мазепа. Свято, що ми сьогодні відзначаємо стоїть в одному ряду з цими величними історичними подіями.»

Українці не лише розвивають свою державу, а й роблять внески до історії світової цивілізації. Саме цим має пишатися молоде покоління. Валерій Бабійчук висловив сподівання, що юні українці ніколи не схиблять зі шляху, що проклали їхні пращури.

День Соборності України символізує не лише об’єднання українського народу на папері в Акті Злуки, а й об’єднання їхніх душ та сердець, впевнена директор Районного будинку культури Валентина Михайленко.

Валентина Михайленко, директор Районного будинку культури: «Я за національністю — українка, народилася на Україні і тому люблю її та, як і кожен українець, вболіватиму за неї, за наше майбутнє, за майбутнє наших дітей. Можливо, не всі розуміють, але з часом це свято буде у серцях кожного усього українського народу.»

Присутні у залі говорять: вони відзначили День Соборності із усвідомленням того, що лише в єдності дій та соборності душ досягається велична мета побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться нащадки.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0