Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Мешканці Бердичівщини відзначили День Соборності України

Time Додано: п'ятниця, 22 січ. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

22 січня український народ відзначає державне свято — день возз’єднання Східної та Західної України, День Соборності. У Районному будинку культури зібралися мешканці Бердичівщини, аби нагадати кожному присутньому, що українці — єдиний народ, який на протязі багатьох сторіч боровся за самостійність та соборність рідної держави. Як зазначив у вітальному слові заступник голови районної державної адміністрації Валерій Бабійчук, свято Злуки рік за роком стає масовішим та більш усвідомленим українцями.

Мешканці Бердичівщини відзначили День Соборності України

Валерій Бабійчук, заступник голови Бердичівської РДА: «Було зроблено багато для того, аби ми своїми очима, самостійно подивилися на свою історію, зуміли оцінити, визначити своїх героїв, розібратися з найважливішими подіями. Починають виринати наші свята — День Соборності, Битва під Крутами. Ми згадуємо таких велетнів української історії, як Іван Виговський, Іван Мазепа. Свято, що ми сьогодні відзначаємо стоїть в одному ряду з цими величними історичними подіями.»

Українці не лише розвивають свою державу, а й роблять внески до історії світової цивілізації. Саме цим має пишатися молоде покоління. Валерій Бабійчук висловив сподівання, що юні українці ніколи не схиблять зі шляху, що проклали їхні пращури.

День Соборності України символізує не лише об’єднання українського народу на папері в Акті Злуки, а й об’єднання їхніх душ та сердець, впевнена директор Районного будинку культури Валентина Михайленко.

Валентина Михайленко, директор Районного будинку культури: «Я за національністю — українка, народилася на Україні і тому люблю її та, як і кожен українець, вболіватиму за неї, за наше майбутнє, за майбутнє наших дітей. Можливо, не всі розуміють, але з часом це свято буде у серцях кожного усього українського народу.»

Присутні у залі говорять: вони відзначили День Соборності із усвідомленням того, що лише в єдності дій та соборності душ досягається велична мета побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться нащадки.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0