Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Мешканці багатоповерхівки по вул. Леніна, 59 воюють із водою у підвалі та з комунальниками

Time Додано: вівторок, 05 трав. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Зі знайомою для деяких у місті проблемою — водою у підвалі — вкотре зіткнулися мешканці п’ятиповерхівки, що на вул. Леніна, 59. Люди обурені тим, що протягом кількох років їм час від часу доводиться пересуватися підвальним лабіринтом ледь не уплав. Куди не зверталися, кажуть, усе марно... Одного разу, за їхнім черговим сигналом, воду відкачали — через деякий час вона з’явилася знову. Так і страждають — усім будинком.

Мешканці багатоповерхівки по вул. Леніна, 59 воюють із водою у підвалі та з комунальниками

Алла Беца, мешканка будинку, що на вул. Леніна, 59: “У нас у підвалах все позатікало-попливло. Двері усі прогнили. А у людей там — консервація, картопля... Підійти до усього цього не можна — вода вище колін. А ще пан Нанівський “відрізав” нам світло, на якій підставі — не зрозуміло. В одному відсіці є світло, в іншому — ні... ”

Ніна Косюченко, мешканка будинку, що на вул. Леніна, 59: “Я пішла до підвалу, не знаючи, що там вода. Зачепилася, впала, ледь не потонула... Весь час ходимо туди зі свічками, одного разу загорілися сараї. Їх нам довелося відбудовувати за власний кошт.”

Цього разу звернення людей не залишилися непочутими й непобаченими. До тонучої п’ятиповерхівки з’їхалася чимала делегація у складі керівників ЖКГ, ПП “Житлосервіс-5”, яке обслуговує будинок, депутатів міської ради та представників інших відповідних служб. Причину затоплення шукали усі гуртом. Для початку виявили, що вода до підвалу будинку на вул. Леніна, 59 прибуває з будинку, що на Леніна, 57.

Станіслав Нанівський, директор ПП “Житлосервіс-5”: “До цих пір не могли встановити, чому вода потрапляє до підвалу: каналізаційні труби тут, начебто, нормальні, водопровідні — теж, з теплових — не тече. Судячи зі всього, вода надходить сюди із 57-го будинку. Колись там демонтували систему теплопостачання, залишивши старі лотки. Дренаж від 57-го будинку проходить до будинку 59-го. Можливо, цими лотками вода і тече...”

Обстеженням каналізаційної, дренажної та ливневої систем кількох прилеглих до п’ятиповерхівки будинків керував начальник міського управління ЖКГ Олег Повійчук. Остаточно визначити, що стало причиною затоплення, поки ще важко, говорить він. Але пообіцяв: проблему намагатимуться розв’язати якомога швидше.

Олег Повійчук, начальник міського управління ЖКГ та НС: “За результатами попереднього огляду, ми дійшли висновку, що треба прочистити ливнівки і обстежити дренаж. Це ми вже зробили у 55-му й 57-му будинках. Скоріш за все, несправність знаходиться десь неподалік за 59-м будинком. Якщо оперативно спрацюємо, то проблему найближчим часом буде вирішено.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0