Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Міський етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» віднайшов своїх переможців
Chatbox Аноним
Андрей супер, Андрей класс, кто ...
Time 11:50 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Мерська перевірка 6 ВЖРЕПу закінчилася

Time Додано: четвер, 10 квіт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Він першим потрапив під роздачу Василя Мазура, виконкому, СЕС, МВС та інспекції з благоустрою. Протягом тижня вони з'ясовували, як працює підприємство, які надає послуги і якої вони якісні.

Мерська перевірка 6 ВЖРЕПу закінчилася

У роботі кращого ДВЖРЕПу міста перевіряючі знайшли зо три десятки конкретних недоліків. Більшість - по благоустрою та санітарії.

Сергій Таргонський, начальник відділу ЖКГ: “Основна причина те, що підприємці не уклали договори на вивіз сміття. Я думаю, що вони зроблять висновки”.

Частина підприємців договори на вивіз сміття після перевірки уклала. Гірше із каналізацією. Її немає у декількох громадських закладах. Якщо не проведуть — закрити — вимагає міський голова.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Недоліки, які перерахував Таргонський не могли не бачити ні керівники ЖЕКу, ні ті служби, які є у місті. Але чомусь ніхто не вжив заходів. Чому? Просто закриваються очі на ці проблеми. Моє завдання: пробудити, примусити відкрити очі керівників усіх рангів. І поставити питання, що керівник ЖЕКу і усі служби повинні працювати на одне ціле, на результат”.

Аналізуючи фінансову діяльність комунального підприємства, начальник відповідного управління прийшла до висновку, що у ДВЖРЕПі неефективно використовують транспорт. Попри те, що вартість перевезень зросла, заробляти тут стали менше. За послуги висотної драбини отримують лише 24 тисячі гривень у рік, коли погодинна оренда її становить 103 гривні.

Михайло Таранов, директор ДЖВРЕПу №6: “Воно навіть добре, що міська влада провела таку перевірку і виявила недоліки. Коли постійно дивишся на одне і те ж - воно звикається. Ну я Вам скажу, недоліки з'являються через те, що необхідно визначити чисельність штатних працівників. А працівників можна тримати при нормальній заробітній платі, а нормальна заробітна плата може - із квартирної плати. А вона не відповідає тарифу”.

Населення заборгувало ДЖВРЕПу понад 400 тисяч гривень. Виходить, робота у цьому напрямку проводиться неефективна — вважає міський голова. І протоколів на порушників правил благоустрою у минулому році склали зовсім мало - лише 17.

Роботу підприємства із громадянами Василь Мазур аналізував особисто. У зверненнях він знайшов чимало відписок.

Під вогонь наступної перевірки потрапить ДВЖРЕП № 2. Потім - інші підприємства. Усі керівники мусять подивитися на свою роботу та роботу колективу новими очима, вважає міський голова.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: