Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вогнем та залізом» - документальний фільм про бойовий шлях 26-ої артбригади
Chatbox Роман Федорович
CENSOREDы! а кто вас, уёбков, з ...
Time 15:52 - 08-09-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Мега-конкурс «Фотовернісаж-2019» у Бердичеві! Заявки на участь приймаються до 25 червня включно.

Time Додано: четвер, 30 трав. 2019, 18:11 ( 4 міс. назад )

Фотомистецтво у Бердичеві має й далі стрімко розвиватися, стаючи ще більш популярним, вже існуючі таланти потрібно підтримувати, а нові – виявляти…

Мега-конкурс «Фотовернісаж-2019» у Бердичеві! Заявки на участь приймаються до 25 червня включно.

Фотографічного форуму такого масштабу, запевняють, у місті ще не було. Але буде: до Дня народження Бердичева, із травня по червень, проводитиметься конкурс «Бердичівський фотовернісаж-2019». До участі у ньому організатори запрошують усіх бажаючих – незалежно від того, якого вони віку, аматори чи профі, мешкають у Бердичеві чи у будь-якому куточку України й світу.

Теми робіт… Принаймні, цього року, вони мають стосуватися Бердичева та Бердичівщини, розповідає Валерій Мельников, у майбутньому ж, якщо все складеться, тематично «Фотовернісаж» обмежений не буде – аби талант лише проявив себе.

Положення конкурсу складене за міжнародними стандартами, інформують організатори, і ознайомитися з ним можна на сайті міського Палацу культури ім. Шабельника у розділі «Фотоконкурс» (www.mpk-berdychiv.com.ua). Особливу увагу Валерій Мельников звертає на те, як і в якому вигляді мають подаватися роботи. По-перше, усі фото – розміру 30х40, по-друге їх потрібно належним чином упакувати (у конверт чи у щось подібне). В окремому запечатаному конверті учасник вказує повні дані: прізвище-ім’я, адреса, телефон. І чи не найголовніше: на кожному фото зі зворотного боку обов’язково мають бути чітко означені лише три позиції.

Переможців та призерів «Фотовернісажу» планують заохотити та відзначити матеріально, продовжує Валерій Мельников, також у планах – нагородити дипломами усіх учасників. Можливо, знайдуться ті з меценатів, припускає, котрі захотять започаткувати свої власні призи – таким спонсорам будуть лише раді.

Роботи-учасниці «Фотовернісажу» вже почали виставляти на сайті Палацу культури – таким чином, із ними можуть ознайомитися усі бажаючі, у тому числі – і члени журі. До речі, більш ніж авторитетного, констатує Валерій Мельников.

Підсумки конкурсу організатори планують оголосити у День міста, 29 червня, на головній сцені святкового дійства. 100 найкращих робіт складуть окрему виставку, що розташується на бульварі біля 1-ї школи. Заявки на участь у «Фотовернісажі» можна подати до 25 червня включно.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Дмитро Піньківський

Chatbubbles Коментарів: 0