Золотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Матч ФК «Бердичів-2» - «Легіон» (Житомир): із боротьби за Кубок області вибула друга бердичівська команда

Time Додано: понеділок, 05 трав. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

На стадіоні «Прогрес» у матчі-відповіді 1/4 Кубка області ФК «Бердичів-2» приймав житомирський «Легіон». У першій зустрічі, що відбулася на виїзді, наші футболісти поступилися житомирянам із рахунком 3:0, отже, щоб потрапити до півфіналу, вдома їм потрібно було забити 4 «сухих» голи. Завдання – не із легких, враховуючи те, що «Легіон» - минулорічний чемпіон області, а у складі «Бердичева-2» - юнаки 92-го та 93-го р.н. Не дивлячись на суттєву різницю у віці, вихованці Ігора Лисюка показали якісний футбол. У вболівальників склалося враження, що усі перемоги та програші, які супроводжували наших земляків до участі у дорослому чемпіонаті, лишилися далеко позаду. Їм, наче, не вистачало саме таких зустрічей — на великому полі, проти досвідчених майстрів. І цих майстрів бердичівляни не раз змушували хвилюватися. Іноді, захоплюючись атаками, вони забували про організацію захисту воріт, чого не можна було дозволяти. Наприкінці 1-го тайму, скориставшись тим, що “Бердичів-2” дещо послабив гру, «Легіон» відкрив рахунок. Другу половину матчу підопічні Ігора Лисюка також відіграли пристойно, ні на хвилину не даючи супернику розслабитися. Та знову помилка у захисті призвела до того, що голкіпер бердичівлян Тарас Панасюк залишився майже сам-сам із суперниками, і ті вдруге розстріляли його ворота. Програвши із рахунком 0:2, другий склад бердичівлян вслід за першим, вибув із подальшої боротьби за кубок.

Радість від перемоги житомирянам затьмарила важка травма одного з гравців “Легіону”. На останніх хвилинах зустрічі, футболіст, вступивши у боротьбу за м’яч, невдало ступив на ногу, що призвело до перелому. Близько 30-ти хвилин хлопець, скорчившись від болю, лежав на полі в очікуванні приїзду «швидкої».

Щодо гри бердичівлян, то їхній тренер залишився задоволеним.

Ігор Лисюк тренер ФК «Бердичів-2»: “Хотелось не только выиграть. В первую очередь, мы хотели принести радость нашим болельщикам. Моментами это сделать удавалось, но — конечно, возраст... Хотя ребята ещё очень юные, они всё же старались. Думаю, что через годик-два эти дети будут играть намного лучше... Мы хотели бы видеть на наших играх чем побольше болельщиков, тех, которые верят в нашу команду, а наши ребята, я думаю, не подведут.”

Починаючи із травня ФК “Бердичів-2” виступатиме у 1-й лізі області.

Ігор Лисюк тренер ФК «Бердичів-2»: “Планируется участие 15-ти команд, так что игровая практика будет. Поэтому мы и заявились... Будем поддерживать марку “Бердичев-2” с надеждой на то, что это перейдёт и на “Бердичев-1”.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков