Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Не знаєш, куди діти нечистоти з убиральні? Потайки виплесни їх на вулицю та під паркан до сусідів!
Chatbox Законопослушный гр...
Мені здається визвати асенізато ...
Time 17:38 - 27-04-2017
Роботи по реконструкції непарної колії у межах переїзду (вул. Житомирська) на етапі завершення
Chatbox Петя Бампер
"За 50років не моста ні тунеля ...
Time 13:21 - 27-04-2017
Роботи по реконструкції непарної колії у межах переїзду (вул. Житомирська) на етапі завершення
Chatbox Юрий
НЕ ВСТИГАЮТЬ,,а вчора в 15.00 в ...
Time 22:12 - 26-04-2017
Провідна Неділя у Бердичеві: кладовище прибране, перевезення організоване, живих квітів побільшало. Очікують тисяч на 30 люду
Chatbox Анна
Маруся такси служба которой Вы ...
Time 11:17 - 26-04-2017
ХХ сесія міської ради VII скликання: внесення змін до міського бюджету та попередніх рішень
Chatbox налогоплательщик
если вам не хватает денег в бюд ...
Time 11:56 - 25-04-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Масштабними розшуковими заходами вдарили по криміналу бердичівські поліцейські. Запевняють: це – лише початок

Time Додано: субота, 25 бер. 2017, 18:51 ( близько 1 місяця назад )

Доволі пристойний улов «навудили» буквально за одну п’ятницю працівники Бердичівського відділу поліції. У рамках оперативно-розшукових заходів правоохоронці з обшуками, навідалися у чотири місця, інформує начальник відділу Ольга Зінченко, і в результаті виявили й вилучили чималу кількість різного «добра»: пістолети, гранати, патрони, ножі, детонатори тощо. В одного із запасливих господарів віднайшли до того ж пакет з марихуаною.

Масштабними розшуковими заходами вдарили по криміналу бердичівські поліцейські. Запевняють: це – лише початок Масштабними розшуковими заходами вдарили по криміналу бердичівські поліцейські. Запевняють: це – лише початок Масштабними розшуковими заходами вдарили по криміналу бердичівські поліцейські. Запевняють: це – лише початок Масштабними розшуковими заходами вдарили по криміналу бердичівські поліцейські. Запевняють: це – лише початок Масштабними розшуковими заходами вдарили по криміналу бердичівські поліцейські. Запевняють: це – лише початок

Одним із місць, куди з обшуком навідалися її люди, продовжує Ольга Зінченко, виявилася школа-інтернат, що у Гришківцях: прямо у закладі, каже, один із працівників школи зберігав зброю та вибухівку.

Серед виявленого правоохоронцями під час відпрацювання – димові шашки. Цікава знахідка, зауважують, якщо врахувати, що ще кілька днів тому у місті невідомі потрощили одразу два магазини та позакидали всередину шашки.

Поліцейські вже підходили до завершення з обшуками, як їм подзвонили з лікарні. Поножовщина. До закладу доставили чоловіка з проникаючим пораненням.

А у наступній операції того вечора була задіяна поліція з Житомира… Правоохоронці затримали автівку, її водій, кажуть, поводився не зовсім адекватно. Обшукали – знайшли нунчаки.

Подібні відпрацювання поліцейські проводять і проводили, підкреслює Ольга Зінченко, це їхня буденна робота. При цьому не приховує: вищезгадану операцію можна вважати початком відповіді поліції на загострення криміногенної ситуації у Бердичеві. Пакети з амфетаміном у медичному коледжі, погром мережі «Жменя», пошкодження автомобіля голови Спілки підприємців, і, зрештою, побиття депутата міськради, журналіста Валерія Шелепи – поліція, зі слів її керівника, має зробити все, аби тайне стало явним, а за злочином настала кара. Щодо випадку з нападом на Валерія Шелепу, то за цією справою, інформувала пані Зінченко, вже розроблений комплекс оперативно-розшукових заходів, здійснюваних спеціально створеною групою.

Тим, хто заявляє, що бердичівська поліція, мовляв, опустила руки, начальник відділу воліє відповісти: це – не так. В її відомстві володіють інформацією, у ньому мають певні напрацювання. Ольга Зінченко запевняє: городяни ще переконаються, що не все так просто з бердичівською поліцією.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 6

Chatbox Голословные заявления не больше (176.126.252.11)

Да возможно на фото есть несколько стволов огнестрельного оружия, всё остальное пневматика разрешенного калибра 4.5 мм, хотя на вид угрожающе выглядит - но это только для несведущего ока, взять только один Кросман 1377 - мульти компрессионный пневматический пистолет с разрешенным калибром 4.5 мм, хоть вид и угрожающий, но даже если в упор с него выстрелить в человека, это может только разозлить нападающего, а заряжается минуты 3-4 ре для одного несчастного плевка, рогатка с хорошим тэрабандом способна нанести в разы серьезнейший урон, за холодное оружие вообще молчу - на кухне у народа арсенал не хуже. Продемонстрированные патроны без ствола, даже с магазинами - к чему они, куда их всунеш - сами догадаетесь. Вывод один - ПОКАЗУХА - не более, где автоматическое оружие, или его нет в Бердичеве, смешон Ваш арсенал находок полицаи - СМЕШОН!!! Это не работа...

Time неділя, 26 бер. 2017, 16:58 (близько 1 місяця назад)

Chatbox Бердичев без криминала (46.118.195.218)

Если это "улов" за один день ,то норм. В месяце 30 дней.Работайте дальше,простому законопослушному гражданину этот металлолом даром не нужен.А по законам жанра если оружие есть, то оно непременно выстрелит,вопрос времени.

Time неділя, 26 бер. 2017, 20:59 (близько 1 місяця назад)

Chatbox ..... (46.118.193.132)

...дааа-кросман 1377 повеселил))) -у самого такой валяется-сильная плевачка,если повезет-то воробья завалить можно))) я можно сказать уже вооруженный преступник ))) ..еще увидел там микро-арбалет,и -О боже!-супер смертельно апасный ржавый штык)

Time неділя, 26 бер. 2017, 21:44 (близько 1 місяця назад)

Chatbox Я) (91.229.243.140)

Ну канечно нужно же списать на кого то ети все движения какие были в нас в городе!

Time понеділок, 27 бер. 2017, 07:54 (близько 1 місяця назад)

Chatbox ДЛЯ швабодный гицель (46.118.207.40)

швабодный гицель (46.118.200.231) - нет ВАТНЫЙ МОЗГ, не хочется как бы тебя Д,Е,Г,Е,Н,Е,Р,А,Т,А разочаровывать, но эти игрушки к счастью не из путинского военторга, в своей подавляющей массе :paf:

Time понеділок, 27 бер. 2017, 20:25 (близько 1 місяця назад)

Chatbox бердичивлянин (46.118.205.14)

мікола азіров відпочиває. начальник поліції а говорить по москальськи

Time понеділок, 27 бер. 2017, 23:30 (близько 1 місяця назад)


Додати коментар: