Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Масштабним відпрацюванням — по загостренню криміногенної ситуації

Time Додано: п'ятниця, 12 бер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Криміногенна ситуація у Бердичеві ускладнилася. За інформацією керівництва міськвідділу внутрішніх справ, в останні 2 тижні почастішали квартирні крадіжки, пограбування, розбійні напади.

Масштабним відпрацюванням — по загостренню криміногенної ситуації

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВВС: “У зв’язку із цим керівництвом УМВС у Житомирській обл. було прийняте рішення про надання нам допомоги і спільне проведення відпрацювання чималими силами з Житомира, аби локалізувати й покращити оперативну обстановку, розкрити злочини і т.п. Відпрацювання проводилось декілька днів, що дало результати. Серед іншого було розкрито 4 квартирні крадіжки за участю 2-х осіб – бердичівлянина і немісцевого.”

У ході нічних відпрацювань, розповідає Юрій Олефір, у районі Дитячого світу у мешканця Бердичева, який нині знаходиться на умовному терміні позбавлення волі, правоохоронцями було вилучено кастет. При обстеженні автівки відвідувача одного із центральних розважальних закладів міста, міліціонери знайшли пістолет. Судячи зі всього, наразі припускають вони, зброю зі стартової переробили на травматичну чи навіть на бойову. Це покаже експертиза.

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВВС: “Окрім того, нами встановлено особи двох злочинців, які скоїли по 2 шахрайства, незаконно заволодівши мобільними телефонами. Зафіксовано два факти збуту наркотичних засобів, проведені огляди помешкань, про які нам надійшла відповідна інформація.”

Під час відпрацювання бердичівські дільничні інспектори виявили факт збуту самогону: в одній з квартир на Свердлова вилучили 6 л. цього напою. Виявлено також ряд фактів зберігання самогону без мети продажу. А саме 180 л. закваски та 32 — готового продукту. Окрім того, бердичівським міліціонерам вдалося вийти на слід свого старого знайомого.

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВВС: “Нами було відпрацьовано ще одну справу: одна особа тривалий час перебувала у розшуку через крадіжку скутера. Після того він вже опинився за ґратами у Білорусі – також за крадіжку. Термін ув’язнення закінчився, чоловіка депортували. До Рівненської області на кордон виїхала група наших співробітників, яка затримала дану особу під час його депортації. Окрім крадіжки одного скутера він обвинувачується у крадіжці іншого, а також певної суми грошей.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0