Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вогнем та залізом» - документальний фільм про бойовий шлях 26-ої артбригади
Chatbox Роман Федорович
CENSOREDы! а кто вас, уёбков, з ...
Time 15:52 - 08-09-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Марина Гримич у Бердичеві – про плани на життя після Лівану і про Бердичів у цих планах

Time Додано: четвер, 16 трав. 2019, 16:56 ( 4 міс. назад )

…тому що вона любить життя. У житті її, не приховує, вистачає комфорту, водночас, у всьому має бути міра… Все це – Марина Гримич, котра вчергове побувала у Бердичеві у прямому сенсі з дружнім візитом. Позаду – зустріч із містянами та презентація нового роману «Клавка», попереду – вистава у Театрі на Європейській за її вже відомою багатьом «Фрідою», наразі ж – спілкування з бердичівськими журналістами й творчою інтелігенцією та відповідь на питання, як так, мовляв, відома письменниця, науковець, дружина дипломата, а до Бердичева вирішила добиратися стареньким добрим «Києвом-Кам’янець-Подільським»?..

Марина Гримич у Бердичеві – про плани на життя після Лівану і про Бердичів у цих планах

Свого часу життя Марина Гримич ділилося на українське й канадське, останні роки – на українське й ліванське. Якщо складеться так, що розриватися між країнами вже не буде потреби і вона осяде у себе на Батьківщині, то воліє активніше реалізовувати власні проекти.

Новий виток у діяльності Гримич-антрополога аж ніяк не має означати кінець Гримич-письменниці, одразу попереджає гостя. Он, жартує, з часом її романи вже починають помітно товстішати.

Головна робота життя… Чи розпочала шлях до неї Марина Гримич? Судячи зі всього, презентована у Бердичеві «Клавка» слугує своєрідним стартом до того самого найголовнішого. Взагалі ж є таке відчуття, ділиться пані Марина, що вона може спродукувати ще багато якісної літератури.

Будучи дружиною посла, Марина Гримич, скоріш за все, не раз супроводжувала свого чоловіка на різного роду прийомах і зустрічах. Чи не час Ігорю Осташу віддати багаторічний борг й особисто супроводити свою половинку… ну хоча б до Бердичева?.. Можливо, він і приїде, намагається бути дипломатом пані Марина… А, будь що буде – він уже приїздив до міста інкогніто. І у ролі не кого-небудь, а керівника знімальної групи.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0