Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Маленьких мешканців Бердичівщини привітали із Днем захисту дітей

Time Додано: середа, 02 черв. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Пісні, танці й дитячі посмішки завжди викликають гарні й приємні емоції. Особливого забарвлення у школярів вони набувають першого дня літа: відтепер дітям можна по-справжньому розслабитися — три місяці вони насолоджуватимуться канікулами. Те, що відпочинок пройде вдало, ні у кого сумнів не викликає, адже починається він зі свята — Дня захисту дітей. І держава, і керівництво району намагаються робити все для того, аби дітвора Бердичівщини не відчувала себе забутою та обділеною, підкреслив Юрій Михальчук. Зокрема, за інформацією голови Бердичівської районної ради, рішенням останньої сесії було виділено 30 тисяч гривень на розвиток спорту. Відпочивати у районі діти вже розпочали. Робитимуть вони це у 23-х пришкільних оздоровчих таборах та у таборі “Березовий гай”.

Маленьких мешканців Бердичівщини привітали із Днем захисту дітей

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: “Можливо, інколи немає змоги, аби задовольнити усі потреби, але ми вишукуємо усі можливості. На наші прохання відгукуються благодійники... Незважаючи на певні фінансові ускладнення, ми намагаємося відродити спорт у районі... А щодо ситуації з прийомними сім’ями, їхньої розбудови, уваги до матерів і багатодітних сімей, то усі ви знаєте, що ми приділяємо їм якомога більше уваги й підтримки.”

Рішення про те, аби заснувати День захисту дітей, прийняли у далекому 1949-му, вперше свято відзначили 60 років тому.

Валерій Бабійчук, заступник голови Бердичівської РДА: “Дійсно, після війни дуже актуально стояло питання захисту прав дітей, адже велика їхня кількість залишилася без батьків, без притулку. Пройшло 65 років, а свято залишилося. Невже проблеми по захисту не зникли, невже й досі стоїть питання, що дітей, яких ми вважаємо найціннішим нашим скарбом, щастям, насолодою, даром Божим, треба захищати? Виявляється, треба. Доказом цього є те, що у цій залі знаходяться діти, які встигли зіткнутися з дорослими проблемами.”

Чимало подарунків і приємних слів на свою адресу почули діти й від керівництва районної служби у справах дітей та організації Червоного Хреста України.

Олександр Хоренко, начальник районної служби у справах дітей: “Наша держава має багате і славне минуле. Вона виплекала Запорізьку Січ, Києво-Могилянську Академію, вона виростила таких велетнів сили духу як Тараса Шевченка й Лесю Українку. Хочеться вірити, що серед присутніх тут дітей, є ті, якими ми пишатимемося у майбутньому.”

Відчутну допомогу районній владі у підтримці дитячого населення надають благодійники. Однією з тих, хто вже кілька років підтримує дружні стосунки з усіма, хто потребує допомоги, є благодійна організація “Відкрите серце”. Цього разу її засновник та президент Петро Залізний презентував 50 безкоштовних путівок до літнього оздоровчого табору в Озадівці.

Петро Залізний, президент благодійної організації “Відкрите серце”: “Я хотів би усіх привітати з цим святом і дещо повторити слова наших владних мужів: ви є нашим щастям і Богом даними створіннями. Це дійсно так. Хотілося б побажати усім вам великого щастя, благополуччя, щасливої долі. Нехай Боже благословення супроводжує вас протягом усього вашого життя.”

На дитячому святі, не забули, здається, нікого: поздоровлення й подарунки отримали члени багатодітних родин, діти, позбавлені батьківського піклування, вихованці прийомних сімей та навіть ті, хто 1-го червня відсвяткував день народження. Для усіх присутніх організатори підготували солодкий стіл, та перш, ніж перейти до смачної частини дійства, юні таланти бердичівської землі подарували своїм ровесникам чудовий концерт.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0