Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Маленьких бердичівлян привітали із Днем Святого Миколая

Time Додано: неділя, 21 груд. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

У казковому зимовому лісі, на який перетворилася сцена міського Палацу культури, славили добродія Миколая, який творив дива, за що й називався Чудотворцем. На виставу, присвячену Дню Святого Миколая, учнів молодших класів та вихованців дитячих садочків Бердичева запросив колектив Будинку дитячої творчості ім. О. Разумкова. Запросив не випадково: на питання, чи усі протягом року були ввічливими, слухалися батьків та старанно вчилися, діти одностайно відповідали “так”. Що ж до оцінок, то, як виявилося, майже уся зала палацу культури отримує лише “дванадцятки”. За це вихованці Будинку творчості розповіли маленьким глядачам казку про Святого Миколая. Із самого дитинства він допомагав людям, не виказуючи себе та не вимагаючи натомість нічого. Дітям казка сподобалася. Кажуть, відтепер поводитимуться по-інакшому.

Маленьких бердичівлян привітали із Днем Святого Миколая

Ірина Колодюк: “Треба бути чемною, слухатися маму й тата. Коли тебе про щось просять, треба це обов’язково робити. Ми повинні отримувати гарні оцінки. Якщо я зроблю щось добре, то не буду хвалитися, бо діти повторять це за мною, і те, що вийшло в мене, вийде у них.”

Майже кожен із присутніх у залі писав листа до Миколая. Що просили? Ляльку, книжку, цукерки й маленьку мишку.

Данило Верезумський: “Святий Миколай! Подаруй мені машинку. На різочку я не заслуговую.”

Навіть та дитина, яка заслуговує на різочку, після цієї вистави, замислиться над своєю поведінкою, впевнені головні герої свята. Хай не весь рік, та хоча б перед самим Днем Святого Миколая маленькі бердичівляни намагатимуться поводитися чемно та з повагою до інших.

Лариса Куліченко, керівник зразкового фольклорного ансамблю «Вінець» (БДТ ім. О.Разумкова): “Не буває такого, щоб діти вийшли після такої вистави зовсім порожніми. Взагалі, я сама люблю це свято. Завжди чекаю на подарунки, і отримую їх... Тому хочу сказати, що той, хто на них чекає, завжди це отримає. Але й різочка теж повинна бути... Для дитини від цього буде багато користі.”

Яскраві сніжинки та веселі зайченята, чарівна фея та зле чортеня... Діти вміють відокремлювати погане від доброго. Вони знають, що на дівчаток-задавак та хлопців-розбишак чекає різочка. І всі впевнені, що Святий Миколай знайде до них дорогу. А те що він існує, сумнівів ні у кого не виникає.

Леся Самотошнікова, виконавиця ролі Зайчика-Вухастика: “Ну я, звичайно, заслуговую лише на подарунка, правда, не знаю якого. Святий Миколай додумає.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0