Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Маленьких бердичівлян привітали із Днем Святого Миколая

Time Додано: неділя, 21 груд. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У казковому зимовому лісі, на який перетворилася сцена міського Палацу культури, славили добродія Миколая, який творив дива, за що й називався Чудотворцем. На виставу, присвячену Дню Святого Миколая, учнів молодших класів та вихованців дитячих садочків Бердичева запросив колектив Будинку дитячої творчості ім. О. Разумкова. Запросив не випадково: на питання, чи усі протягом року були ввічливими, слухалися батьків та старанно вчилися, діти одностайно відповідали “так”. Що ж до оцінок, то, як виявилося, майже уся зала палацу культури отримує лише “дванадцятки”. За це вихованці Будинку творчості розповіли маленьким глядачам казку про Святого Миколая. Із самого дитинства він допомагав людям, не виказуючи себе та не вимагаючи натомість нічого. Дітям казка сподобалася. Кажуть, відтепер поводитимуться по-інакшому.

Маленьких бердичівлян привітали із Днем Святого Миколая

Ірина Колодюк: “Треба бути чемною, слухатися маму й тата. Коли тебе про щось просять, треба це обов’язково робити. Ми повинні отримувати гарні оцінки. Якщо я зроблю щось добре, то не буду хвалитися, бо діти повторять це за мною, і те, що вийшло в мене, вийде у них.”

Майже кожен із присутніх у залі писав листа до Миколая. Що просили? Ляльку, книжку, цукерки й маленьку мишку.

Данило Верезумський: “Святий Миколай! Подаруй мені машинку. На різочку я не заслуговую.”

Навіть та дитина, яка заслуговує на різочку, після цієї вистави, замислиться над своєю поведінкою, впевнені головні герої свята. Хай не весь рік, та хоча б перед самим Днем Святого Миколая маленькі бердичівляни намагатимуться поводитися чемно та з повагою до інших.

Лариса Куліченко, керівник зразкового фольклорного ансамблю «Вінець» (БДТ ім. О.Разумкова): “Не буває такого, щоб діти вийшли після такої вистави зовсім порожніми. Взагалі, я сама люблю це свято. Завжди чекаю на подарунки, і отримую їх... Тому хочу сказати, що той, хто на них чекає, завжди це отримає. Але й різочка теж повинна бути... Для дитини від цього буде багато користі.”

Яскраві сніжинки та веселі зайченята, чарівна фея та зле чортеня... Діти вміють відокремлювати погане від доброго. Вони знають, що на дівчаток-задавак та хлопців-розбишак чекає різочка. І всі впевнені, що Святий Миколай знайде до них дорогу. А те що він існує, сумнівів ні у кого не виникає.

Леся Самотошнікова, виконавиця ролі Зайчика-Вухастика: “Ну я, звичайно, заслуговую лише на подарунка, правда, не знаю якого. Святий Миколай додумає.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков





Chatbubbles Коментарів: 0