Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Маленькі туристи з ДНЗ № 11 побували у поході

Time Додано: понеділок, 08 вер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

У похід беруть із собою рюкзаки справжні туристи. Такі виховуються у дитячому садочку № 11. Перед мандрівкою до озера Крокодилівка вони, як годиться, присіли на доріжку, щоб вивчити карту маршруту і пройти відповідний інструктаж, захопити із собою компас та все необхідне для походу.

Маленькі туристи з ДНЗ № 11 побували у поході

Медична сестра теж готова до подорожі.

Дорогою до озера діти долають перші уявні перешкоди: проповзають через іграшковий тунель та рухаються різними кроками. Шлях ускладнюють і фізичні вправи, які малюки залюбки виконують. Разом із вихователями вони не забувають спостерігати й за природою. І роблять це не вперше.

Валентина Бєліч, завідуюча ДНЗ № 11: "У нашому дошкільному закладі, як і в усіх закладах міста, проведено оздоровчий період з 1. 06. до 31. 08. Зараз така чарівна погода, майже літня: тепло, і ми продовжуємо походи з дітьми на природу. Протягом оздоровчого періоду ми провели багато різних ігор, свят, розваг".

Світлана Рудь, інструктор із фізвиховання ДНЗ № 11: "У нас у дошкільному закладі ми часто практикуємо туристичні походи. Це такий вид діяльності, який включає три основних компоненти: оздоровчий, пізнавальний та виховний. Це гармонійно розвиває дитину. Наші діти дуже їх люблять. Ми часто ходимо до річки Гнилоп’ять, до озера Шандора. А також проводимо походи містом".

Нарешті діти дісталися однієї з точок туристичного маршруту - невеличкої галявини. Повторили правила поведінки на природі. Діти знають: довкілля потрібно берегти і не засмічувати. Їх вразило те, що дорослі це пам’ятають не завжди.

Валентина Бєліч, завідуюча ДНЗ № 11: "На маршруті навколо озера Крокодилівка нас, дорослих і дітей, вразило те, що дуже багато сміття люди залишають після відпочинку. У мене та дітей ДНЗ № 11 буде прохання: шановні дорослі, давайте берегти нашу природу і не залишати сміття після свого перебування тут!"

У перервах під час турпоходу дошкільнята із захопленням гралися, уявляючи себе то рибками, то пташками. Згодом зупинилися біля Крокодилівки, де екзотичних тварин можна побачити лише в мріях. Відправляючи у плавання іграшковий кораблик, маленькі мандрівники фантазували про його пригоди. У веселій грі-естафеті взяли участь усі. Юним спортсменам подобалося змагатися: бігати, рухатися на ходунках та стрибати. Ще з більшим захватом вони вболівали одне за одного.

Незабаром дошкільнята дочекалися улюбленого усіма туристами моменту - привалу. Навіть мити руки на природі цікавіше, ніж вдома, впевнені діти. На апетит вони теж не нарікали. Вражень - багато: буде що послухати батькам.

Женя Пушкарук, вихованка ДНЗ № 11: "Мені дуже тут сподобалось. Тут дуже красиві дерева..."

Антон Гончарук, вихованець ДНЗ № 11: "Тут можна бігати, купатися, пускати човники, гратися, бігати всюди".

Діана Шимченко, вихованка ДНЗ № 11: "Мені сподобалось, як ми марширували. А ще сподобалось, як ми ходили навшпиньки. Мені сподобалось, як ми були рибками, а ще - як ходили на мотузочках".

Остання несподіванка - поява казкового Лісовика із подарунками. Цілющий фіточай із його рук видався малятам напрочуд смачним. Ще один сюрприз від дідуся у капелюсі - різнокольоровий парашут. Діти вирішили: він дуже схожий на планету Земля, яку потрібно берегти.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0