Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Маленькі мешканці Бердичівщини відсвяткували День захисту дітей

Time Додано: понеділок, 09 черв. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

На свіжому повітрі, серед берез та сосен провели маленькі мешканці Бердичівщини 1-й день літа. На святкування Дня захисту дітей до табору “Березовий гай” керівництво району запросило близько ста дітей із особливими потребами, тих, хто виховуються у прийомних сім’ях та під наглядом опікунів, дітей-сиріт. У цей день дорослі кажуть, що намагалися вийти за рамки звичайного заходу та зробити перебування на природі дійсно таким, що запам’ятається.

Маленькі мешканці Бердичівщини відсвяткували День захисту дітей

Валерій Бабійчук заступник голови Бердичівської РДА: “... Мені відрадно те, що ми повертаємося до таких цінностей як відзначення Дня захисту дітей, Дня матері... Саме тоді, коли сім’я стане найціннішим у нашому житті, ми побудуємо по-справжньому європейське суспільство. Хочу подякувати усім тим, хто допоміг організувати та провести це свято. Приємно те, що з кожним роком їх стає все більше.”

“Країна дитинства” - так назвали організатори конкурс малюнка на асфальті. Усміхнені обличчя, квіти, трава та сонечко — майже кожен із учасників бачив свою різнобарвну країну саме такою. Усі бажаючі могли поспілкуватися із казковими Чебурашкою та крокодилом Геною, добрим доктором Айболитом та підступною старою Шапокляк. Численні конкурси, вікторини та естафети запалювали іскорки цікавості в очах усіх запрошених.

Яскравий калейдоскоп із танців та пісень подарували дітям юні земляки з Бердичева, Мирославки, Половецького, Маркушів та інших куточків району. Кажуть, виступали із особливим почуттям.

Дарія Назимчук учасниця свята: “Я виховуюся у повноцінній сім’ї, у мене є люблячі тато та мама. Але навкруги є багато дітей, які позбавлені батьківського піклування. Особисто люблю та вмію співати і танцювати. І свій талант я хочу подарувати таким дітям.”

Маленьким глядачам свято прийшлося до душі, дорослих також не залишило байдужими.

Людмила Базилівська мешканка с. Озадівка: “Так склалося, що нині я намагаюся створити прийомну сім’ю. І ось сьогодні я зрозуміла — це, дійсно, свято. Навіть у мене, дорослої жінки, свято в душі.”

Аня Заболотна мешканка с. Маркуші: “Мені сподобалося, як моя сестра читала вірші. І подарунки були гарні...”

Діана Писаренко мешканка с. Озадівка: “А мені сьогодні вдвічі приємно. По-перше, тут дуже гарно, по-друге у мене сьогодні день народження. приємно було, коли мене вітали...”

Те, що вражень від побаченого вистачить на цілий рік, говорили майже усі запрошені. Єдине але — хотілося б частіше бачити посмішки на обличчях своїх дітей.

Надія Мостова мешканка с. Маркуші: “Прийомна дитина, хоча і знаходиться в сім’ї, і ні в чому не знає нужди, все одно потребує батьківської ласки. Ті батьки, які взяли до себе дитину, не ображають її. Та чим більше таких заходів, тим дитина веселіша. Ми ось, наприклад, три дні готувалися до цього свята.”

Бути задіяними у святі отримали нагоду не тільки поціновувачі мистецтва, а й спорту. Шанувальники однієї з наймасовіших ігор взяли участь у футбольному турнірі. На усі команди чекали призи — футбольні м’ячі.

На завершення усіх чекав великий святковий обід. І ось де настав час подарунків. Отримували їх усі — і запрошені, і учасники дійства. Книжки, іграшки, цукерки, фрукти, печиво, морозиво — все це, за задумом організаторів заходу, має, у певній мірі, прикрасити життя маленьких мешканців району, які так рано залишилися без батьківської любові.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0