Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Маленькі гімназисти вшановують матерів та відзначають День сім’ї

Time Додано: п'ятниця, 16 трав. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Учні початкових класів міської гуманітарної гімназії № 2 розповідають, що означають для них слова “мама”, “сім’я”, “родина”. Поруч із дітлахами знаходяться ті, про кого, власне, йдеться — матері, батьки, бабусі й дідусі, сестри та брати: у закладі проводять відкриті уроки, присвячені міжнародним дням матері та сім’ї.

Маленькі гімназисти вшановують матерів та відзначають День сім’ї

Тетяна Нижник заст. директора з наукової роботи гуманітарної гімназії № 2: “Міцна родина — це міцна держава, це нормальне виховання дітей. Тому велику увагу ми приділяємо роботі із батьками у вихованні наших учнів. Всі батьки хочуть бачити своїх дітей здоровими, розвиненими, талановитими. Я думаю, що сьогодні ця мрія здійсниться і батьки залишаться задоволені відкритими уроками.”

Подібний захід проводиться у гімназії вперше, готувалися до нього ретельно. Наймолодші учні вивчали, звідки пішли обидва свята. Виявляється, говорять вони, День матері почали відзначати у далекій Америці.

Анна Мгерян учениця гуманітарної гімназії № 2: “Це свято почали відзначати американці. Воно має свою історію. Анна Джарвіс у дитинстві втратила свою неньку. Коли вона підросла, то звернулася до уряду США із проханням започаткувати День Матері. Цей день має нагадати дорослим і дітям, хто подарував їм життя.”

За дітьми спостерігають очі близьких. Відкритий урок — це певний підсумок і їхньої роботи.

Світлана Геденач мати учениці: “У нас велика родина: з нами проживає бабуся, моя сестра, племінник... Ми намагаємося гідно виховувати своїх дітей, навчаємо їх гарно себе вести та поважати старших.”

До дня відкритих дверей уся велика гімназійна родина підготувала цікаві ілюстрації життя сімей своїх вихованців. На численних малюнках та фотографіях зображені сімейні родоводи, свята і будні учнів та їхніх близьких. Окремо представлений стенд “Наші берегині” із творчими роботами, що присвячені матерям.

Українською та англійською, віршами та просто дитячою особливою мовою розповідають діти про найближчих людей у світі. І батьки, і викладачі сподіваються, що ці почуття маленькі бердичівляни пронесуть через усе життя.

Наталія Ковальова керівник кафедри початкових класів гуманітарної гімназії № 2: “Народна мудрість говорить: людина може мати три біди — старість, смерть та поганих дітей. Старість — неминуча, смерть — невблаганна, ну а від поганих дітей можна вберегтися. Саме тому головним напрямком нашої роботи є виховання учнів. Ми маємо виховати їх так, щоби вони поважали і любили своїх батьків, свою родину. Від них залежить майбутнє нашої держави.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0