Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Маленькі бердичівляни відзначали день святого Миколая

Time Додано: неділя, 20 груд. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Маленькі бердичівляни відзначали день святого Миколая. Вимогливий та справедливий покровитель сиріт і знедолених трохи забарився на шляху до центру реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик». Чим і скористався чорт. Він поз’їдав усі дитячі солодощі і прихватив із собою купу різок – для задавак та розбишак, які не слухаються батьків і полюбляють лише сон. Та виявилося, що в «Промінчику» таких дітей нема: вони чемні і слухняні, наче янголята. А останні своєю появою віщували, що святий уже недалеко.

Маленькі бердичівляни відзначали день святого Миколая

Святий Миколай, про нас пам’ятай, - виспівували «промінчата». Співали й хвилювались, аби сивий дідуган раптом не пройшов повз їхню домівку. Адже на свята у нього так багато справ. Миколай порадував глядачів своєю присутністю та добрими словами, а малечу – подарунками з чарівного мішка.

Святий Миколай: «З неба я бачу кожну дитину, хто цілий рік бешкетував, був неслухняний, а хто заслужив гарний подарунок. Це ті діти, які люблять Бога, свій дім, родину, Україну”.

Щоб нікого не обділити своєю увагу і всюди встигнути, дідусь має численних помічників. Серед них багато посадовців, які допомагають йому творити добро, дарувати казку і солодощі. Зокрема цукерки потрібні дорослим та дітям, аби мати гарний настрій.

Валентина Адаменко, начальник управління освіти і науки: «День Святого Миколая стали відзначати у сиву давнину. Якщо взяти Шотландію, то гарним дітям давали подарунки у великих в’язаних смугастих панчохах. Німецькі діти знаходили подарунки у начищених чобітках, а в українського народу прийнято, що день продовжиться так, як він почався. Тому зранку малюки зазвичай заглядають під свої подушечки”.

Так само як у «Промінчику», очікували на Миколая і писали йому листи з побажаннями вихованці школи-інтернату. Знаючи, що заробити від святого подарунок можна тільки зразковою поведінкою, сумлінним навчанням і щирістю, діти чимкраще намагалися виступити на концерті. Тому і в цьому закладі чортеня не знайшло собі місця. Натомість з’явилися зірки, щоб своїм світлом вказати шлях святому Миколаєві. Той, як годиться, прийшов з мішком, повним дарами. Тільки спочатку запитав, чи всі були слухняними та милосердними, чи не гаяли даремно час. А витрачали його діти ось на що.

З подарунками завітали до інтернату гості – шефи закладу із МРЕВ ДАІ, педагоги Чуднівської гімназії та посадовці. Прийшли хто з солодощами, хто з кульками яблук, а правоохоронці – з наочністю для кабінету безпеки життєдіяльності. Адже дитяче здоров’я понад усе. В закладі створено всі умови для його збереження та розвитку дитячих особистостей, говорили на святі. Нещодавно колектив отримав перемогу на обласному конкурсі-огляді на кращу земельну ділянку, а футбольна команда посіла першість в області серед інтернатних закладів. Такими успіхами вражені чуднівські колеги-педагоги.

Галина Сірик, заступник директора Чуднівської гімназії: «Бачу тут дійсно гарну матеріальну базу, також мене вразила виставка. Вважаю, що це має велике значення для майбутнього цих дітей. Вони можуть розкритися хоч не у відмінному навчанні, то у творчості”.

Своїми руками і вишиванками учні інтернату прикрасили ялинку. Влаштували також новорічну виставку поробок. На згадку про відвідини частину своїх виробів діти подарували гостям.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0