Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Маленькі бердичівляни продемонстрували, якою вони бачать армію

Time Додано: четвер, 24 лют. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

23 лютого Бердичів відзначив День захисника Вітчизни. Святкували бердичівляни по-різному, але нестачі у вітаннях, здається, не було ніде. Звісно, не долучитися до святкування цього дня не могли у гарнізонному Будинкові офіцерів, і зробили це там доволі оригінально: у закладі вирішили з’ясувати, якою бачать армію діти.

Маленькі бердичівляни продемонстрували, якою вони бачать армію

Олег Цилінський, начальник гарнізонного Будинку офіцерів: “Навіщо ми це зробили? Ну ось я, наприклад, у дитинстві дуже любив малювати танчики, літаки, і у результаті опинився у ЗСУ. Маю надію, що участь у конкурсі — і хлопчиків, і дівчаток — підштовхне їх у майбутньому до служби в армії та до захисту Вітчизни. Ну, і окрім того, проведення таких конкурсів, є пріоритетним завданням гарнізонних Будинків офіцерів, як і популяризація військової служби і підняття її престижу.”

Сказано — зроблено, військові ні з чим довго тягнути не звикли: підготували грамоти, подарунки, навіть номінації та почали шукати бажаючих взяти участь — в 11-му дитячому садкові, 12-й школі та просто серед сімей військовослужбовців.

Олег Цилінський, начальник гарнізонного Будинку офіцерів: “Я помітив, що діти з великим ентузіазмом поставилися до цього конкурсу: ... спочатку малюнки надходили до нас одиницями, потім діти почали приносити їх пачками — і з дитсадка, і зі школи...”

Із 60-ти робіт, заявлених на конкурс, журі відібрало кращих 25. Визначати фіналістів було непросто: мало не у кожному малюнку відчувалося дитяче старання та бажання перемогти. Та емоції у бік — професіоналізм та реалізм перш за все. Таким чином і визначили переможців й призерів. Нагородили Максима Швеця, Нікіту Півоварчука, Олену Шевчук, Богдана Козловського, Назара Радугу, Діану Ганжу. Ну а переможцями конкурсу стали Іван Обрадович, Каріна Коломієць та Тетяна Петрук.

Тетяна Петрук, переможниця конкурсу “Армія очима дітей”: “Я дізналася про конкурс від батька, він тут працює вже багато років, ось і вирішила взяти у конкурсі участь. Намалювала танка, це пов’язано зі Світовою війною. Присвятила малюнка своїй родині.”

Богдан Козловський, призер конкурсу “Армія очима дітей”: “Я дуже люблю малювати і захоплююся цим видом мистецтва. Користуватися пензлем мене навчив дідусь. Малюнка я намалював на честь свого батька — він у мене військовий. Він завжди дуже зайнятий на роботі, тому я захотів зробити для нього приємне.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0