Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Маленькі бердичівляни продемонстрували, якою вони бачать армію

Time Додано: четвер, 24 лют. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

23 лютого Бердичів відзначив День захисника Вітчизни. Святкували бердичівляни по-різному, але нестачі у вітаннях, здається, не було ніде. Звісно, не долучитися до святкування цього дня не могли у гарнізонному Будинкові офіцерів, і зробили це там доволі оригінально: у закладі вирішили з’ясувати, якою бачать армію діти.

Маленькі бердичівляни продемонстрували, якою вони бачать армію

Олег Цилінський, начальник гарнізонного Будинку офіцерів: “Навіщо ми це зробили? Ну ось я, наприклад, у дитинстві дуже любив малювати танчики, літаки, і у результаті опинився у ЗСУ. Маю надію, що участь у конкурсі — і хлопчиків, і дівчаток — підштовхне їх у майбутньому до служби в армії та до захисту Вітчизни. Ну, і окрім того, проведення таких конкурсів, є пріоритетним завданням гарнізонних Будинків офіцерів, як і популяризація військової служби і підняття її престижу.”

Сказано — зроблено, військові ні з чим довго тягнути не звикли: підготували грамоти, подарунки, навіть номінації та почали шукати бажаючих взяти участь — в 11-му дитячому садкові, 12-й школі та просто серед сімей військовослужбовців.

Олег Цилінський, начальник гарнізонного Будинку офіцерів: “Я помітив, що діти з великим ентузіазмом поставилися до цього конкурсу: ... спочатку малюнки надходили до нас одиницями, потім діти почали приносити їх пачками — і з дитсадка, і зі школи...”

Із 60-ти робіт, заявлених на конкурс, журі відібрало кращих 25. Визначати фіналістів було непросто: мало не у кожному малюнку відчувалося дитяче старання та бажання перемогти. Та емоції у бік — професіоналізм та реалізм перш за все. Таким чином і визначили переможців й призерів. Нагородили Максима Швеця, Нікіту Півоварчука, Олену Шевчук, Богдана Козловського, Назара Радугу, Діану Ганжу. Ну а переможцями конкурсу стали Іван Обрадович, Каріна Коломієць та Тетяна Петрук.

Тетяна Петрук, переможниця конкурсу “Армія очима дітей”: “Я дізналася про конкурс від батька, він тут працює вже багато років, ось і вирішила взяти у конкурсі участь. Намалювала танка, це пов’язано зі Світовою війною. Присвятила малюнка своїй родині.”

Богдан Козловський, призер конкурсу “Армія очима дітей”: “Я дуже люблю малювати і захоплююся цим видом мистецтва. Користуватися пензлем мене навчив дідусь. Малюнка я намалював на честь свого батька — він у мене військовий. Він завжди дуже зайнятий на роботі, тому я захотів зробити для нього приємне.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0