Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Маленькі бердичівляни побували у тридев’ятому царстві

Time Додано: середа, 24 груд. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У тридев’яте царство разом із казковим героєм Вовкою потрапили маленькі бердичівляни. Протягом трьох днів колектив міського Палацу культури демонстрував циркову виставу для учнів молодших класів шкіл міста. Участь у дійстві взяли понад 60 юних і дорослих артистів, серед яких циркові студії «Диваки» та «Візаві», а також ансамбль танцю «Яворочок». Напередодні новорічних свят роботи у них, як завжди, вистачає, кажуть керівники колективів, усім разом на сцені вдалося зібратися лише на генеральній репетиції. «Вовку у тридев’ятому царстві», саме так називалася вистава, обрали не випадково.

Маленькі бердичівляни побували у тридев’ятому царстві

Людмила Драчук, головний режисер-балетмейстер вистави: «В этой сказке заложено очень много интересных моментов. Главная её мораль — дети должны больше читать и ходить в библиотеки. Несмотря на засилье сегодня телевидения и Интернета, многие возвращаются к сказке. А наши дети, к примеру, сами хотят в ней поучаствовать.»

Неохочого до навчання та праці Вовку вчителька відправила у тридев’яте царство. Переходячи із однієї казки в іншу, хлопчик зустрівся із багатьма відомими героями. Ні цареві, ні золотій рибці, ні чарівній пічці, ні іншим персонажам не сподобалися Вовчині лінощі. Завдяки урокам, які вони подали, головний герой із хвалькуватого та лінивого перетворився на старанного та працелюбного. Він і корито бабусі відремонтував, і ялинку прикрасив, і з усіма казковими героями подружився. Приємним сюрпризом для маленьких глядачів стала поява Діда Мороза та Снігуроньки. Вони побажали їм веселого Нового року та Різдва і нагадали, що людина починається з добра.

Юні артисти поставилися до підготовки вистави дуже відповідально, наголошують її постановники. Усі номери та трюки щоденно відпрацьовували до самісінького вечора. Хотіли, щоб глядачам і саме дійство сподобалося, і щоб мораль із нього винесли. Так воно й вийшло.

Меріко Торчінава: «Треба допомагати старшим, не бути лінивим, усе робити. Ось я, наприклад, допомагаю усім — батькам, бабусі й дідусеві, сестричкам.»

Сергій Барановський: «Мені вистава сподобалася виступом циркачів. Вони, напевне, довго тренувалися перед виступом. Сподобався Дід Мороз. Він був гарним, добрим, щедрим.»

Ксенія Кухарчук: «Дуже сподобався Дід Мороз. Від сьогоднішньої вистави у мене дуже гарний настрій. У подальшому обов’язково буду старанною та розумною.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0