Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Майже 2000 випускників вийшли зі стін Бердичівської художньої школи за 30 років діяльності

Time Додано: п'ятниця, 09 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Тридцятиріччя діяльності Бердичівської художньої школи відзначив її колектив на чолі із першим і єдиним директором Миколою Яцюком. На святкуванні згадували, як усе починалося: щоб надати закладу гідний вигляд, його викладачі тоді працювали і слюсарями, і штукатурами, і електриками, розповів Микола Сафронович. Від фундаменту і до поверху — все будувалося на очах директора. На той час він викладав біологію та креслення у загальноосвітній школі № 15, звідки і перейняв перших учнів “художки”.

Майже 2000 випускників вийшли зі стін Бердичівської художньої школи за 30 років діяльності

Микола Яцюк, директор Бердичівської художньої школи: «Прийняв десь 60 чоловік. Ми перевезли туди декілька мольбертів порізали дощечки. Малювали ледь не на спинах один одного. Так і розпочалася діяльність художньої школи у двох, орендованих у“ музикалки”, класах

Розділити радість свята до храму мистецтва завітали представники міської влади, випускники та найближчі сусіди — викладачі й учні музичної школи. Останні подарували ювілярам святковий концерт. Окрім цього заклад отримав усе необхідне для подальшої діяльності, як у технічному плані, так і в естетичному. Також не оминули увагою ні одного працівника школи: вручили грамоти. Як зазначив у вітальному слові міський голова: Бердичівська “художка” — це те місце, де працюють найкращі викладачі, навчаються найкращі діти і керує усім цим найкращий директор.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми знаходимося у майстерні формування добрих сердець. Що може бути краще, ніж навчати дитину дивитися на світ добрими і гарними очима, бачити лише добро, потім пропускати його через свої серце і душу і залишати на згадку ту чи іншу картину.

Багато теплих слів говорили у той день на адресу колективу художньої школи, але найбільше вітань прийняв Микола Яцюк. Без нього, погодилися усі, не було б і закладу.

Микола Яцюк, директор Бердичівської художньої школи: «Почали відкривати на Україні тоді музичні, художні школи. У Бердичеві багатьом запропонували відкрити“ художку”, але ніхто не погодився. Звернулися до мене, і я вирішив спробувати. Не знав, чи вийде з цього щось хороше, але, як бачите, керую школою уже тридцять років.»

Творчість випускників “ художки” відома не лише на теренах України, а й за її межами, зауважив Микола Яцюк. Майстри живопису славляться своїми роботами у сфері мистецтва і роблять відомою рідну для них школу, яка дала їм путівку у життя, розвила здібності до малювання.

Ольга Урядко, випускниця Бердичівської художньої школи: «Спершу це було просто захоплення, але воно переросло у розуміння того, що я без цього не можу жити. Я усвідомила, що піду саме цією дорогою. у мене з’явилася мрія і бажання творити щось прекрасне і нове.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0