Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Майже 200 ветеранів Житомирщини отримали від Президента ювілейні медалі

Time Додано: п'ятниця, 07 трав. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

З нагоди 65-ої річниці Перемоги представники обласної, міської та районної влад не могли оминути увагою тих ветеранів, які найбільше її потребують. Із побажаннями здоров’я, довголіття та словами вдячності голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук вручив ветеранам військового шпиталю ювілейні пам’ятні медалі. Лежачі хворі отримали нагороди просто у палаті. Зі слізьми на очах вони дякували губернатору за те, що їх не забули, за опіку й турботу. Звичайно, каже Сергій Рижук, подвиг, що його здійснили ветерани не можливо повторити і ні в якому разі не варто забувати, що й намагається робити керівництво держави.

Майже 200 ветеранів Житомирщини отримали від Президента ювілейні медалі

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: «Держава у цьому році вдвічі збільшила разову допомогу ветеранам війни. Наша область — одна з перших, що видала цю допомогу. Ми зараз здійснюємо ряд кроків до поліпшення умов життя і лікування усіх ветеранів. Це не заради державної служби, не заради звітування, а заради того, аби ви відчули, що ми ваші сини.»

140 медалей вручили хворим шпиталю, а його керівництву представники обласної адміністрації передали найсучасніше обладнання, що допоможе лікувати захворювання серця. Традиційно, без подарунка не завітали до установи і керівники міста. Останні вручили медперсоналу холодильник. Та головне, це теплі й приємні слова на адресу визволителів країни.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «У Бердичеві завжди любили і будуть любити та поважати ветеранів ВВВ. У кожній школі є музеї війни, і ми відкрили ще один подібний в НВК №4. Вам бажаю здоров’я й поваги від ваших рідних та близьких.»

Наступним пунктом для привітань став геріатричний пансіонат. В актовій залі зібралися люди, які не з чуток знають, що таке війна, які пройшли тисячі верст, аби звільнити Україну та інші країни Радянського союзу від фашистських загарбників. Одинокі ветерани, які мешкають у пансіонаті, також приймали на свій рахунок привітання від керівників області, міста та району. Ювілейні медалі, слова вдячності, низькі укліни — це лише невеличкий відсоток від нагороди, на яку заслуговують ці люди, зазначили присутні. Окрім медалей мешканці пансіонату отримали й нові технічні прилади. А учні 8-ої школи підготували ветеранам Великої Вітчизняної святковий концерт.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0