Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Майже 200 ветеранів Житомирщини отримали від Президента ювілейні медалі

Time Додано: п'ятниця, 07 трав. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

З нагоди 65-ої річниці Перемоги представники обласної, міської та районної влад не могли оминути увагою тих ветеранів, які найбільше її потребують. Із побажаннями здоров’я, довголіття та словами вдячності голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук вручив ветеранам військового шпиталю ювілейні пам’ятні медалі. Лежачі хворі отримали нагороди просто у палаті. Зі слізьми на очах вони дякували губернатору за те, що їх не забули, за опіку й турботу. Звичайно, каже Сергій Рижук, подвиг, що його здійснили ветерани не можливо повторити і ні в якому разі не варто забувати, що й намагається робити керівництво держави.

Майже 200 ветеранів Житомирщини отримали від Президента ювілейні медалі

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: «Держава у цьому році вдвічі збільшила разову допомогу ветеранам війни. Наша область — одна з перших, що видала цю допомогу. Ми зараз здійснюємо ряд кроків до поліпшення умов життя і лікування усіх ветеранів. Це не заради державної служби, не заради звітування, а заради того, аби ви відчули, що ми ваші сини.»

140 медалей вручили хворим шпиталю, а його керівництву представники обласної адміністрації передали найсучасніше обладнання, що допоможе лікувати захворювання серця. Традиційно, без подарунка не завітали до установи і керівники міста. Останні вручили медперсоналу холодильник. Та головне, це теплі й приємні слова на адресу визволителів країни.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «У Бердичеві завжди любили і будуть любити та поважати ветеранів ВВВ. У кожній школі є музеї війни, і ми відкрили ще один подібний в НВК №4. Вам бажаю здоров’я й поваги від ваших рідних та близьких.»

Наступним пунктом для привітань став геріатричний пансіонат. В актовій залі зібралися люди, які не з чуток знають, що таке війна, які пройшли тисячі верст, аби звільнити Україну та інші країни Радянського союзу від фашистських загарбників. Одинокі ветерани, які мешкають у пансіонаті, також приймали на свій рахунок привітання від керівників області, міста та району. Ювілейні медалі, слова вдячності, низькі укліни — це лише невеличкий відсоток від нагороди, на яку заслуговують ці люди, зазначили присутні. Окрім медалей мешканці пансіонату отримали й нові технічні прилади. А учні 8-ої школи підготували ветеранам Великої Вітчизняної святковий концерт.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0