Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Майже 12 тис. грн. зібрали волонтери Бердичева під час акції “Почуйте всі”

Time Додано: четвер, 27 трав. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

5 років благодійний фонд “Серце до серця” проводить різного роду акції, збираючи кошти на допомогу хворим дітям. Цьогоріч усі заходи, що влаштували координатори акції у Бердичеві Громадська організація “Бомонд” разом із добровольцями міста, пройшли під гаслом “Серце до серця. Почуйте всі.” У людних місцях міста стояли волонтери зі спеціальними скриньками, куди бажаючі могли покласти гроші.

Майже 12 тис. грн. зібрали волонтери Бердичева під час акції “Почуйте всі”

Тетяна Стельмах, директор БМЦСССДМ: «До цієї акції долучилися волонтери усіх навчальних закладів: ПТУ, коледжів, шкіл. Зібрані кошти будуть перераховані на спеціальний рахунок, потім їх наравлять в обласний штаб акції, а тоді розподілять між міськими, районними та обласними лікарнями.»

Просто ходити зі скринькою та збирати кошти не цікаво, вирішили “бомондівці”, тому у рамках акції вони провели чимало ігор та виставок. Щонеділі у Бердичеві панує мафія, її осередок знаходиться у Будинку дитячої творчості. Участь у цій командно-рольовій грі уже стала традиційною для членів “Бомонду”, тому одну з них вирішили присвятити благодійній акції та, за можливістю, зібрати кошти для дітей.

Якщо у “Мафії” брали участь лише члени молодіжної організації, то автомобілі біля пам’ятника Тарасу Шевченку розмальовували усі бажаючі.

Вікторія Кравчук, помічник координатора акції “Почуйте всі” ВБФ “Серце до серця”: «Ми провели авто-арт: діти розмальовували автомобілі, люб’язно надані їхніми власниками. Брали участь усі — навіть тримісячна дитина. Цим самим ми хочемо привернути увагу до дітей, щоб кожен мешканець міста зробив свій внесок і допоміг у придбанні обладнання.»

На автівках можна було побачити сонце, хмари, квіти, тварини, а також імена усіх учасників акції. Один із наймолодших, Сергій, малював разом із мамою, яка контролювала творчий процес.

Сергій Садовський, учасник “Авто-арт”: «Я сьогодні намалював будинок, квіточки й травичку. Ще я на папері малюю своїми фарбами, тільки мама їх сховала.»

Усі діти, які залишили слід від руки чи від пензля на автомобілі, отримали заохочувані призи: альбоми та олівці з фарбами, а організатори акції “Почуйте всі” поповнили скриньку черговими купюрами.

Ще одним із кроків до фіналу було проведення фотоквесту. Чотири команди, у середньому, по 5 учасників фотографували життя міста у всіх його проявах: міфічні числа Бердичева, замок на мосту — символ вічного кохання. Зловити мить, коли люди перетворюються на птахів, ну чим не оригінальне завдання? Подібних до нього було у команд 13.

Дмитро Самолюк, організатор фотоквесту: «13 — це моє улюблене число, тому і 13 завдань. Завдання підбиралися з минулого досвіду. Ми вирішили їх трошки удосконалити: зробили головною умовою серце на фотографії, утворене будь-яким чином.»

Учасники усіх заходів, що проходили у рамках акції, задоволені своєю роботою, а головне, вони задоволені тим, що люди, здебільшого, із готовністю відгукувалися на їхню пропозицію допомогти хворим дітям. Для кожного волонтера акція — це ще одна спроба проявити себе.

Андрій Мусевич, координатор акції “Почуйте всі” ВБФ “Серце до серця”: «Я відчуваю потяг допомогти дітям, нашим лікувальним закладам. Для мене це, можливо, ще один шанс зробити щось гарне в нашій країні. Може, це дуже гучні слова, але я роблю те, що можу.»

Підрахунок зібраних коштів відбувся 23-го травня. За інформацією лічильної комісії, волонтерам вдалося зібрати 11 тис. 784 грн. 75 коп.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0