Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Майстер-клас юним кікбоксерам від чемпіона світу Володимира Мельникова із Харкова

Time Додано: субота, 27 січ. 2018, 16:27 ( 4 міс. назад )

Юні спортсмени, вихованці СК «Бойова рукавичка» та клубу King Mount» цієї суботи мали особливі тренування. На заняття до себе запросили колишнього вихованця Миколи Самойлова і Юрія Абасова, чемпіона України 2015 р. з рукопашного бою серед військовослужбовців Назара Двірченка. Назар нині живе і працює у Харкові, а приїхав до рідного міста не один: запросив до Бердичева для проведення показового майстер-класу чемпіона світу Володимира Мельникова.

Майстер-клас юним кікбоксерам від чемпіона світу Володимира Мельникова із Харкова Майстер-клас юним кікбоксерам від чемпіона світу Володимира Мельникова із Харкова Майстер-клас юним кікбоксерам від чемпіона світу Володимира Мельникова із Харкова Майстер-клас юним кікбоксерам від чемпіона світу Володимира Мельникова із Харкова Майстер-клас юним кікбоксерам від чемпіона світу Володимира Мельникова із Харкова

Будучи закоханими у змішані єдиноборства, усі ці дорослі та зовсім юні бійці є не лише здоровими фізично й морально, але й гарними людьми, без шкідливих звичок, людьми, які, насамперед, вміють ставити цілі і досягати їх. А така-ось зустріч, кажуть, для спортсменів просто необхідна. Сьогодні під прапорами «King Mount» у тренера Андрія Коробкова займаються 150 бійців різного віку.

Із Харкова вони приїхали не із порожніми руками. Для вдалих тренувань бердичівських колег прихопили дві боксерські груші.

Провівши кілька раундів спарингів, обмінявшись досвідом, спортсмени-кікбоксери домовились за кілька тижнів зустрітись на змаганнях у Харкові.

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0