Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Майданчик дитячої радості у селі Рея відкрив фонд братів Кличків та компанія “Кока-кола”

Time Додано: неділя, 12 лип. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У 2007 році ці організатори оголосили унікальний конкурс та відібрали місця для установлення майбутніх дитячих майданчиків на підставі листів зі всієї України. Конкурс продовжувався з квітня по травень 2007 року. Усього було отримано близько 600 заявок. Нарешті черга дійшла і до Реї. Це вже 70 майданчик у рамках проекту “Клич друзів-граємо разом”.

Майданчик дитячої радості у селі Рея відкрив фонд братів Кличків та компанія “Кока-кола”

[ IMG 6225.image.jpg none]

Олександр Мулярчук, представник фонду: “Даний конкурс переслідує мету популяризації здорового способу життя серед дітей та підлітків до 18 років, аби відволікти їх від вулиці, наркоманії та алкоголізму”.

Окрім Реї, участь у конкурсі брали села Маркуші та Солотвин. Та членам журі більше сподобалася ініціатива учнів рейської школи. Вони, як передбачали умови, написали колективного листа, обгрунтували, чому саме їм потрібен майданчик, і сфотографували місце, де від буде розташований.

Валентина Купчин, директор Рейської ЗОШ: “Наші діти хороші спортсмени, у нас є гарне футбольне поле, майданчик. У цьому наші переваги над іншими проектами. Це удача. що им виграли”.

Майданчик відповідає усім сучасним екологічним вимогам та правилам безпеки — наголошують організатори конкурсу, він стильний та має яскравий дизайн. Діти та підлітки від 7 до 17 років можуть не лише скористатися стандартним спорядженням, але й пограти в баскетбол та настільний теніс. Школярі обіцяють утримувати майданчик у зразковому стані.

Олександр Стронговський, учень Рейської ЗОШ: “В п'ятницю ми допомагали встановлювати цей майданчик, хто допомагав — то першим гратиметься. Для мене головне, аби було де гратися меншим дітям, тоді з них виростуть хороші футболісти”.

Цьогоріч учні рейської школи стали переможцями районної спартакіади школярів. Тож майданчик став своєрідним подарунком для дітей. На честь відкриття організатори конкурсу провели спортивні змагання, і роздали дітворі чимало призів.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0