Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Майдан видав путівку Юлії Тимошенко на участь у президентських виборах

Time Додано: вівторок, 27 жовт. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Через 5 років після того, як головний майдан країни перетворився на помаранчеве море, до нього знову йшли люди. Цього разу — аби на ІХ з’їзді партії “ВО “Батьківщина” висунути кандидатом на президентські вибори Юлію Тимошенко. Серед регіонів, які делегували на зібрання своїх представників, була й Житомирщина. Лише з обласного центру до Києва вирушили 17 автобусів. За лічені хвилини Хрещатик та Майдан Незалежності наповнився людьми із жовто-блакитними та білосердечковими прапорами.

Майдан видав путівку Юлії Тимошенко на участь у президентських виборах

Віталій Француз, голова Житомирської обласної ради: “Я, як і десятки тисяч людей, які знаходяться на Майдані сьогодні, знаходжуся тут із прекрасним настроєм. Мене запитували, чому з’їзд проходить під відкритим небом... Справа у тому, що бажаючих прийти сюди було значно більше, ніж самих делегатів — жодна зала не вмістила б таку кількість людей. Головне було пояснити, що потрібної кількості транспорту ми не наберемо. Вважаю, що це нормально, коли люди — і не лише делегати з’їзду — приходять, аби виказати свою підтримку лідеру.”

Від Бердичева та Бердичівського району на Майдан поїхали понад 60 членів “Батьківщини” та її прихильників. День з’їзду вони називають великим днем для себе і країни.

Андрій Ткачук, голова Бердичівської МГО “Батьківщина молода”: “Ми вважаємо, що Юлія Володимирівна — достойний лідер нашої держави і майбутнє країни — за нею. Думаю, що сьогодні ми оберемо Тимошенко як єдиного кандидата від нашої політичної сили.”

Валентина Грушко, член Бердичівської міської організації “ВО “Батьківщина”: “Я горда за нашу партію, я горда тим, що нас так багато, що у країні підтримують Юлію Тимошенко. Ми хочемо, щоби вона знала і була впевнена: ми її підтримуємо. Ми її любимо, поважаємо і будемо разом із нею боротися за краще життя.”

За інформацією різних джерел, на Майдан прийшло від 100 до 200 тисяч людей. Усі вони одностайно затвердили єдине питання, що увійшло до порядку денного з’їзду: висунення лідера “ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко кандидатом на посаду Президента України. Те, що саме ця людина здатна поставити країну на ноги, переконані її соратники по партії. Тимошенко, кажуть вони, як ніхто, міцно стоїть на ногах, вміє тримати удар, завжди підставить своє плече та простягне руку допомоги.

Іван Кириленко, голова фракції БЮТ у Верховній Раді України: “Вона — з криці, вона — з булату, вона — з того особливого сплаву, що ніколи не перед ким не ламається. Вона — з того покоління каменярів, які добре знають, що робити. “Лупайте цю стіну, і нехай ні жар, ні холод не зупинить вас”... І вона лупає. Невтомно. Кожного дня. Вона бореться і перемагає.”

Продовженням Майдану 2004-го назвали виступаючі Майдан нинішній. Вони переконані: Тимошенко поверне Україні стабільність і силу. У це вірять не лише в країні, але й за її межами. Свідченням такої віри став лист від членів Європейської народної партії та виступ лідера Народного Руху України, екс-міністра закордонних справ Бориса Тарасюка.

Борис Тарасюк, голова Народного Руху України: “Збори НРУ ухвалили: підтримати висунення єдиного кандидата в Президенти України на виборах 2010 року від національно-демократичних сил Юлії Тимошенко. Сьогодні вона є лідером, якій вірять не лише вітчизняні націонал-демократи, а й в Європі.”

Свою прихильність лідерці “Батьківщини” висловили головний науковець країни Борис Патон , “золотий голос” України Олександр Пономарьов, її перший президент Леонід Кравчук... Потрібно зробити вибір між “вчора” й “завтра”, між безвладдям й дисципліною, вважають вони.

Перед тим, як влаштувати це багатотисячне зібрання, вона їздила до Ватикану та Єрусалиму. Папа Римський Бенедикт ХVІ і Патріарх Теофіл ІІІ благословили Україну та її народ на щастя й процвітання, а лідерці “Батьківщини” побажали наснаги у боротьбі за зміцнення держави. Свій виступ на Майдані Юлія Тимошенко розпочала з подяки святим отцям, молитви за Україну та розповіді про страшний сон.

Юлія Тимошенко, голова “ВО “Батьківщина”: “Мені сниться, що я йду до Майдану і не можу знайти шлях до нього. Є криві вулички, є невідомі переходи і я не можу дійти сюди і стати перед вами. Майдан — це не просто шлях від вулиці Грушевського через Хрещатик. Це — шлях через душу, через серце, через нашу свідомість. Цей шлях важкий, але сьогодні ми разом, і я хочу, аби ми знайшли одне одного і знайшли сили йти далі.”

Один з головних меседжів виступу Тимошенко — у країні має бути встановлено верховенство моралі. Саме за це, а також за Україну і за звичайне людське щастя мерзли українці на Майдані у 2004-му, нагадала вона.

Юлія Тимошенко, голова “ВО “Батьківщина”: “Наше завдання — пам’ятати, з якими явищами ми боролися, і не втратити прапор, що його було піднято у 2004-му. Сьогодні, я досить часто чую, що є розчарування, є зневіра. Мені кажуть, що немає сил і не хочеться йти далі. Тоді я згадую людей, які є уособленням мужності.”

Вона каже, що вірить у людську мудрість та силу, і впевнена: Україна обов’язково здобуде те, на що чекала сотні років. Головне нині, вважає Юлія Тимошенко, не опускати руки і не припиняти рух уперед.

Юлія Тимошенко, голова “ВО “Батьківщина”: “Я радію, що чую ваше “Так!” на питання “Чи готові ви до боротьби?”. Саме з цього Майдану має розпочатися хвиля підняття духу й оптимізму, хвиля здатності боротьби за Україну, за нашу свободу. Думаю, що коли кожен з вас поїде додому, то частину цієї прекрасної інфекції під назвою “боротьба за свободу” ви донесете до кожного. Я впевнена, що ви зможете це зробити. А я — завжди поруч із вами.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0