Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Майбутні промисловці, економісти та правознавці мають відтепер свого “Містера”

Time Додано: субота, 11 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Що не кажи, а епітетів на адресу справжніх чоловіків представниці прекрасної статі ніколи не шкодували. Жінки бідкаються, що зникли, начебто, остаточно ті самі “справжні”. Але ж хто, як не вони вигадували й вигадують усі ці “герой”, “супермен”, “лицар”, “мачо”?... Значить, виходить, що є все ж таки справжні чоловіки? Є. І таких у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права називають “містерами”. Конкурс на кращого “містера” пройшов у закладі. Хто ж вони — мачо й супермени коледжу? Звичайні хлопці, зізнаються самі учасники конкурсу... Правда, кожен зі своєю родзинкою. Якщо один любить поговорити, то інший — поспівати, якщо хтось вважає себе розсудливим і справедливим, то хтось — спритним і практичним. На сцену усі вони виходили із думкою про те, що кожен чоловік потенційно є “справжнім”. А скільки таких хлопці знають особисто та чи вважають себе гідними звання “Містера”?

Майбутні промисловці, економісти та правознавці мають відтепер свого “Містера”

Дмитро Попов, учасник конкурсу “Містер Коледж”: “На мій погляд, у теперішній час є не так вже й багато таких чоловіків. Не всі відповідають цьому званню. Для мене справжній чоловік — це той, хто здатен до подвигу, той, хто у чомусь прославився.”

Арсен Мірзоян, учасник конкурсу “Містер Коледж”: “Багатьох своїх друзів я вважаю справжніми чоловіками: не раз вони допомагали мені у різних життєвих ситуаціях. Себе також вважаю таким, який розбирається у “чоловічих” питаннях. Так що я — справжній містер.”

Без сумніву, з презентацією себе як кандидата у “Містери” учасники конкурсу впоралися просто блискуче. А от з відповідями на питання в етапі “Ерудит”... Пояснити, що означає те чи інше слово, хлопцям виявилося не так вже й просто. Відповідь “Не знаю” лунала чи не найчастіше... Але не радимо милим дамам засмучуватися! Адже від зубів бердичівських “містерів” так і відскакували визначення слів “гламур”, “лагуна”, “декольте”.

Етап “Мої таланти”, то тобі не “Ерудит”. Сильна половина коледжу промисловості, економіки та права талановита... Бог із тими “естакадами” й “каперсами”... Хіба настільки вже важливо, що означає слово “репатріація”, коли Він так проникливо зізнається у коханні чи неповторно танцює вальс? З такою ж легкістю, з якою один учасник виконував “Циганочку”, інший розповідав гуморески. Не встиг один вразити справжнім хистом до танцю, а інший вже демонструє чудові фотографії власного виробництва.

Як зізналися потім у журі, визначити кращого, тобто оцінити людські таланти і вміння за допомогою балів від одного до п’яти, було непросто. Та насправді, думається, це завдання значно полегшив той факт, що шістьма із сімох членів журі були чарівні жінки, які знали толк у чоловічій “справжньості”. Повз їхнього ока не прослизнула жодна деталь, жодне слово. І як би вони не керувалися в оцінці того чи іншого учасника статусами педагогів, за кого ж із претендентів віддати свій голос, їм підказувала інтуїція, перш за все, жінки.

Тетяна Наумчик, заст. директора БКПЕП з виховної роботи: “Ми хочемо бачити у нашій молоді захисників. Жінка бажає бачити біля себе сильну особистість, яка завжди знайде вихід із будь-якої ситуації. Але разом із цим нам не вистачає у чоловіках суто жіночих, здавалося б, якостей — чуйності, ніжності. На мій погляд, студенти повинні стати у майбутньому людьми, на яких можна б було покластись, які завжди захистять жіноцтво і свою країну. ”

Зі званнями, здається, нікого не образили. Визначили і “Містера Артистичність”, і “Містера Елегантність”, і”Містера Креативність”, і ще кілька най-най-най... Найгучніші овації і звання “Містера Глядацьких Симпатій” дісталися Арсену Мірзояну, ну а “Містером коледжом-2010” став незворушний знавець “лагун” і любитель гуморесок, прихильник думки, що все пізнається у порівнянні, Віталій Коломієць. Що ж, цього разу жіночий вибір впав на чоловіка, який прагне змінити життя людей на краще, задля чого обрав професію фінансиста. А ще Віталій не бажає бути просто “гвинтиком” у кимось створеній системі і вважає, що до справжнього “містера” йому ще далекувато.

Віталій Коломієць, “Містер Коледж-2010”: “Містером я себе не вважаю. Розумію, що далеко не ідеальний, у мені є багато позитивного й негативного. Знаю, що мені є ще над чим працювати.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0