Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Майбутні промисловці, економісти й правознавці привітали зі святом своїх вчителів

Time Додано: вівторок, 05 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

По-особливому ласкаве сонце, м’яка погода, жовте листя... По-особливому хвилюючі дзвоник у навчальному корпусі і атмосфера в актовій залі бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: тамтешні студенти вітали зі святом своїх вчителів. Світ не може існувати без краси, а людина — без гарного настрою, переконана молодь, тож вона намагалася зробити все, аби з облич педагогів не сходили посмішки. Чимало приємностей почули з вуст хлопців та дівчат викладачі, не оминули їх своєю увагою очільники міста й керівники закладу. Пояснюється це просто, кажуть: навряд чи інша професія ставить перед людиною такі вимоги, як професія вчителя.

Майбутні промисловці, економісти й правознавці привітали зі святом своїх вчителів

Володимир Ольшевський, директор Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: “Вчитель — довірена особа держави, довірена особа суспільства: найцінніше й найдорожче — ви, юні студенти — доручено нам... Наш коледж — один із кращих коледжів в Україні та за її межами. Тому що ми живемо у найкращому місті на землі. Найкращі студенти — то наші студенти. І ми ніколи не дамо їх образити.”

Мабуть, жоден тандем посадовців не виглядав би у цих стінах більш гармонійно, ніж дует Василя Толочка й Івана Демуся. Секретар Бердичівської міської ради та заступник міського голови — педагоги з багаторічним досвідом. Останнього до того ж викладачі коледжу знають як свого колегу-фізика. Обидва гостя мають одну думку: свято вчителя — це свято всіх, адже немає на світі людини, котра б не хотіла подякувати своєму наставнику чи наставникам за все, чому навчена.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Багатьом колективам потрібно бажати досягнення якихось вершин. Вашому коледжу хочеться побажати стабільності і утримати ті вершини, що їх ви вже досягли. Ми буваємо у багатьох закладах і підтримаємо слова вашого директора: ваш заклад — найкращий. Сюди потрапляють талановиті учні, ... які потім перетворяться на найкращу молодь нашого міста.”

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: “Цей заклад особливий і повірте: ставлення і міського голови, і міської ради до вас особливе. Ви формуєте еліту міста, еліту майбутнього. На дверях університету у Львові написано: “Освічені люди — гордість Батьківщини”. Саме гордістю Бердичева і є ви.”

Велике щастя студента — зустріти мудрого й талановитого наставника, велике щастя педагога — побачити, як всебічно зростає його вихованець. Їхній коледж — щасливий, констатують у закладі. Хоча неслухів у ньому й не меншає, визнають, та до слова “вчитель” тут завжди ставились і ставляться з особливим почуттям. Воно для тутешніх юних мешканців світле й тепле.

Аби серцям хотілося жити й творити, бажали педагогам студенти, аби не втомлювалися ті, засівати молоді душі зернами знань. Кожен із викладачів залишив там свій слід, і якщо зібрати ті сліди до купи, впевнені майбутні фахівці, вийде широка стежина до успіху і щасливого майбутнього.

Вероніка Закопайло, студентка Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: “Я вважаю, що вчитель — дуже поважна професія, він відіграє важливу роль у житті кожної людини. Він дає наснагу зробити 1-й крок у самостійне життя, дає пораду, як правильно зробити це. У кожної людини був свій вчитель незалежно від того, ким по по професії є ця людина. Ми маємо вклонятися педагогам, бо вони вклали у нас частину свого життя.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0