Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Майбутні культурні лідери України відвідали Бердичів

Time Додано: четвер, 21 лют. 2019, 16:51 ( близько 1 місяця назад )

На знайомство з Бердичевом, його культурними надбаннями та, зокрема, з міською бібліотекою і створеним на її бази молодіжним центром «М-Формація» запросили слухачів всеукраїнської Програми «Академія культурного лідера». Свого часу міністерство культури України спільно з Goethe-Institut в Україні оголосило відкритий конкурс серед представників малих міст та ОТГ з підготовки топ-менеджерів у галузі культури. За результатами відбору, до числа слухачів «Академії культурного лідера» потрапили рівно 100 осіб – місцеві представники культурної галузі, зацікавлені представники бізнесу, громадських організацій, молодь тощо. Виборов собі місце у цій «культурній сотні» і Бердичів – в особі директорки міської бібліотечної системи та керівника «М-Формації» Тетяни Кущук. Вона, власне, і кинула запрошувальний клич своїм колегам-майбутнім академікам, котрі увійшли до одного з чотирьох тренінгових кластерів із центром у Вінниці. Вони просто фізично не встигають обмінятися усім напрацьованим під час модулів, то чому б не перетнутися у Бердичеві, тим паче, коли поділитися є чим…

Майбутні культурні лідери України відвідали Бердичів

В «Академії…» їх бачать не лише топ-менеджерами від культури, а й обізнаними та вмотивованими «агентами змін», діляться гості, мовляв, чим більше таких буде, тим ефективніше розвиватимуться громади, тим суттєвіше зростатиме додана вартість міст та ОТГ.

Справжній культурний лідер повинен не лише орієнтуватися у ролі своєї діяльності, не лише володіти знаннями у сфері культурного управління та у безлічі поточних питань: від них чекають на розробку місцевих програм розвитку культурної галузі, а також на проекти із залученням коштів, що рухали би галузь вперед.

За два дні перебування у Бердичеві культурні лідери встигли не лише познайомитися з містом, але й детально дізнатися про роботу місцевої бібліосистеми і молодіжного центру. Він просто фантастичний – цей простір у Бердичеві, діляться гості, і без сумніву слугує окрасою міста та області. Якщо не всієї України.

Власне, у Бердичеві побувала лише частина вінницького кластеру Академії. Частина інша, кажуть, побачивши у мережі фотозвіти та відгуки, по-білому позаздрила і натякнула, мовляв, чекайте у гості.

Так що не за горами, можливо, друга зустріч агентів культурних змін.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0