Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Майбутні бердичівські абітурієнти готуються до здачі ЗНО

Time Додано: неділя, 06 лют. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Близько трьох тижнів часу ще є у майбутніх абітурієнтів, аби зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання. Цього року термін реєстрації зменшено з 3,5 до двох місяців.

Майбутні бердичівські абітурієнти готуються до здачі ЗНО

Хто має вдома принтер і доступ до Інтернету, може пройти процедуру самостійно, а хто не має – звертається до пункту реєстрації у 65-й кабінет міського управління освіти і науки. Тут констатують: порівняно з минулим роком, кількість людей, котрі потребують сторонньої допомоги під час реєстрації, зменшилась. Торік за місяць до пункту звернулось 300 учасників тестування, нині – лише 70. Серед них і випускник одного з місцевих коледжів Юрій Юрчук.

Юрій Юрчук, учасник ЗНО-2011: «Сьогодні я прийшов зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання, яке відбудеться у червні. Я подав заявку на складання тестів з історії України, математики, англійської мови та хімії. Хочу вступити до київського вузу, здобути вищу освіту і потім працювати на якомусь підприємстві”.

Щоб опинитися у лавах студентів омріяного вузу, абітурієнт повинен зробити низку послідовних кроків.

Юлія Бабій, заст. завідувача ІМЦ міського управління освіти і науки: «Перед тим, як реєструватися, майбутній абітурієнт повинен уточнити перелік предметів, котрі мають бути у сертифікаті. На відміну від минулого року, цей перелік обмежений. Перший і другий предмет у вузах визначені по одному, а третій — з двох на вибір”.

Загалом учасник ЗНО може протестуватися не більше як з п’яти із дванадцяти запропонованих предметів. Їхній перелік слід вказати у заяві. Створити і роздрукувати останню треба за допомогою безкоштовної програми, яка знаходиться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Наступним кроком є заповнення заяви та вклеювання до неї двох фотокарток. Потім її разом із копією першої сторінки паспорта, довідкою з навчального закладу або копією атестата слід надіслати рекомендованим листом з повідомленням до Вінницького регіонального центру.

Юлія Бабій, заст. завідувача ІМЦ міського управління освіти і науки: «Квитанцію треба зберігати, бо на ній є цифри, які допоможуть дізнатися, чи надійшов лист до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. На його сайті є відповідне посилання. Протягом місяця з моменту відправлення дитині надійде конверт із сертифікатом, тим, що його у минулому році отримували під час реєстрації”.

Номер цього сертифікату і вказаний там пін-код знадобиться для входу на персональну сторінку, аби роздрукувати запрошення на тестування, якщо воно раптом не надійде поштою. Також абітурієнтам потрібно буде роздрукувати результати оцінювання.

Усім майбутнім вступникам у центрі реєстрації бажають успіху і нагадують, що необхідно стежити за інформацією на профільних сайтах. А також готуватися до тестування, яке розпочнеться 2-го червня.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0