Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Майбутні бердичівські абітурієнти готуються до здачі ЗНО

Time Додано: неділя, 06 лют. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Близько трьох тижнів часу ще є у майбутніх абітурієнтів, аби зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання. Цього року термін реєстрації зменшено з 3,5 до двох місяців.

Майбутні бердичівські абітурієнти готуються до здачі ЗНО

Хто має вдома принтер і доступ до Інтернету, може пройти процедуру самостійно, а хто не має – звертається до пункту реєстрації у 65-й кабінет міського управління освіти і науки. Тут констатують: порівняно з минулим роком, кількість людей, котрі потребують сторонньої допомоги під час реєстрації, зменшилась. Торік за місяць до пункту звернулось 300 учасників тестування, нині – лише 70. Серед них і випускник одного з місцевих коледжів Юрій Юрчук.

Юрій Юрчук, учасник ЗНО-2011: «Сьогодні я прийшов зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання, яке відбудеться у червні. Я подав заявку на складання тестів з історії України, математики, англійської мови та хімії. Хочу вступити до київського вузу, здобути вищу освіту і потім працювати на якомусь підприємстві”.

Щоб опинитися у лавах студентів омріяного вузу, абітурієнт повинен зробити низку послідовних кроків.

Юлія Бабій, заст. завідувача ІМЦ міського управління освіти і науки: «Перед тим, як реєструватися, майбутній абітурієнт повинен уточнити перелік предметів, котрі мають бути у сертифікаті. На відміну від минулого року, цей перелік обмежений. Перший і другий предмет у вузах визначені по одному, а третій — з двох на вибір”.

Загалом учасник ЗНО може протестуватися не більше як з п’яти із дванадцяти запропонованих предметів. Їхній перелік слід вказати у заяві. Створити і роздрукувати останню треба за допомогою безкоштовної програми, яка знаходиться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Наступним кроком є заповнення заяви та вклеювання до неї двох фотокарток. Потім її разом із копією першої сторінки паспорта, довідкою з навчального закладу або копією атестата слід надіслати рекомендованим листом з повідомленням до Вінницького регіонального центру.

Юлія Бабій, заст. завідувача ІМЦ міського управління освіти і науки: «Квитанцію треба зберігати, бо на ній є цифри, які допоможуть дізнатися, чи надійшов лист до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. На його сайті є відповідне посилання. Протягом місяця з моменту відправлення дитині надійде конверт із сертифікатом, тим, що його у минулому році отримували під час реєстрації”.

Номер цього сертифікату і вказаний там пін-код знадобиться для входу на персональну сторінку, аби роздрукувати запрошення на тестування, якщо воно раптом не надійде поштою. Також абітурієнтам потрібно буде роздрукувати результати оцінювання.

Усім майбутнім вступникам у центрі реєстрації бажають успіху і нагадують, що необхідно стежити за інформацією на профільних сайтах. А також готуватися до тестування, яке розпочнеться 2-го червня.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0