Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Майбутні бердичівські абітурієнти готуються до здачі ЗНО

Time Додано: неділя, 06 лют. 2011, 06:00 ( близько 7 року назад )

Близько трьох тижнів часу ще є у майбутніх абітурієнтів, аби зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання. Цього року термін реєстрації зменшено з 3,5 до двох місяців.

Майбутні бердичівські абітурієнти готуються до здачі ЗНО

Хто має вдома принтер і доступ до Інтернету, може пройти процедуру самостійно, а хто не має – звертається до пункту реєстрації у 65-й кабінет міського управління освіти і науки. Тут констатують: порівняно з минулим роком, кількість людей, котрі потребують сторонньої допомоги під час реєстрації, зменшилась. Торік за місяць до пункту звернулось 300 учасників тестування, нині – лише 70. Серед них і випускник одного з місцевих коледжів Юрій Юрчук.

Юрій Юрчук, учасник ЗНО-2011: «Сьогодні я прийшов зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання, яке відбудеться у червні. Я подав заявку на складання тестів з історії України, математики, англійської мови та хімії. Хочу вступити до київського вузу, здобути вищу освіту і потім працювати на якомусь підприємстві”.

Щоб опинитися у лавах студентів омріяного вузу, абітурієнт повинен зробити низку послідовних кроків.

Юлія Бабій, заст. завідувача ІМЦ міського управління освіти і науки: «Перед тим, як реєструватися, майбутній абітурієнт повинен уточнити перелік предметів, котрі мають бути у сертифікаті. На відміну від минулого року, цей перелік обмежений. Перший і другий предмет у вузах визначені по одному, а третій — з двох на вибір”.

Загалом учасник ЗНО може протестуватися не більше як з п’яти із дванадцяти запропонованих предметів. Їхній перелік слід вказати у заяві. Створити і роздрукувати останню треба за допомогою безкоштовної програми, яка знаходиться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Наступним кроком є заповнення заяви та вклеювання до неї двох фотокарток. Потім її разом із копією першої сторінки паспорта, довідкою з навчального закладу або копією атестата слід надіслати рекомендованим листом з повідомленням до Вінницького регіонального центру.

Юлія Бабій, заст. завідувача ІМЦ міського управління освіти і науки: «Квитанцію треба зберігати, бо на ній є цифри, які допоможуть дізнатися, чи надійшов лист до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. На його сайті є відповідне посилання. Протягом місяця з моменту відправлення дитині надійде конверт із сертифікатом, тим, що його у минулому році отримували під час реєстрації”.

Номер цього сертифікату і вказаний там пін-код знадобиться для входу на персональну сторінку, аби роздрукувати запрошення на тестування, якщо воно раптом не надійде поштою. Також абітурієнтам потрібно буде роздрукувати результати оцінювання.

Усім майбутнім вступникам у центрі реєстрації бажають успіху і нагадують, що необхідно стежити за інформацією на профільних сайтах. А також готуватися до тестування, яке розпочнеться 2-го червня.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0