Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Люди з вадами здоров’я зібрались на вечір милосердя, любові та доброти

Time Додано: понеділок, 29 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Любити людей і бути щасливими від того, що твориш добро закликають бердичівлян члени громадських організацій “Стимул” та “Насіння надії”. Вже вдруге вони збираються разом: спочатку для осіннього відпочинку в таборі “Соколятко”, тепер — на благодійному вечорі під назвою “Милосердя. Любов. Доброта”.

Люди з вадами здоров’я зібрались на вечір милосердя, любові та доброти

Тетяна Осадчук, директор центру “Насіння надії”: “Назва цього заходу пов’язана з Міжнародним днем інваліда, який буде 3-го грудня. Ми присвятили сьогоднішній вечір цьому дню. Запросили до нас людей, котрі проявляють милосердя, любов, доброту і за це хочемо вручити їм подяки”.

Першими, хто отримав такі подяки, були представники міської влади. Вони допомогли громадським організаціям з приміщенням і обіцяють надалі залишатися помічниками дорослих і дітей з особливими потребами.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Ваші громадські організації ще досить молоді, але дуже активні. Хочу подякувати вам, Тетяно Миколаївно, вам, Юрію Васильовичу, та всім, хто проявляє активну позицію. Дещо вже зроблено, вже є приміщення, є іншу задумки щодо нашої подальшої співпраці. Нещодавно ми говорили з центром зайнятості, знаю, що і ви також мали таку розмову. Думаю, що налагодимо співпрацю і в цьому напрямку”.

Найменші учасники заходу — вихованці центру “Насіння надії” підготували для гостей концерт. Декламували вірші, танцювали і навіть грали на музичних інструментах. Зібрала малих в оркестр музкерівник Світлана Мазурець, яка до того ж є мамою п’яти хлопців віком від 11 до 3 років. Жінка встигає давати ради і власним дітям, і тим 30-ти, що відвідують центр.

Світлана Мазурець, музкерівник центру “Насіння надії”: “Дуже багато батьків сидять з дітьми-інвалідами вдома. Ми бажаємо, щоб вони приходили до нас у центр, в інші центри, що є в місті. Дітки дивляться на здорових, наслідують їх”.

Окрім влади, співчуття і турботу до членів організацій виявляють підприємці, депутати, волонтери Корпусу Миру, соціальні працівники. Якщо кожен допомагатиме тим, чим може, це значно полегшить життя людей з вадами здоров’я, переконані гості.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0