Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Люди з вадами здоров’я зібрались на вечір милосердя, любові та доброти

Time Додано: понеділок, 29 лист. 2010, 06:00 ( майже 7 років назад )

Любити людей і бути щасливими від того, що твориш добро закликають бердичівлян члени громадських організацій “Стимул” та “Насіння надії”. Вже вдруге вони збираються разом: спочатку для осіннього відпочинку в таборі “Соколятко”, тепер — на благодійному вечорі під назвою “Милосердя. Любов. Доброта”.

Люди з вадами здоров’я зібрались на вечір милосердя, любові та доброти

Тетяна Осадчук, директор центру “Насіння надії”: “Назва цього заходу пов’язана з Міжнародним днем інваліда, який буде 3-го грудня. Ми присвятили сьогоднішній вечір цьому дню. Запросили до нас людей, котрі проявляють милосердя, любов, доброту і за це хочемо вручити їм подяки”.

Першими, хто отримав такі подяки, були представники міської влади. Вони допомогли громадським організаціям з приміщенням і обіцяють надалі залишатися помічниками дорослих і дітей з особливими потребами.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Ваші громадські організації ще досить молоді, але дуже активні. Хочу подякувати вам, Тетяно Миколаївно, вам, Юрію Васильовичу, та всім, хто проявляє активну позицію. Дещо вже зроблено, вже є приміщення, є іншу задумки щодо нашої подальшої співпраці. Нещодавно ми говорили з центром зайнятості, знаю, що і ви також мали таку розмову. Думаю, що налагодимо співпрацю і в цьому напрямку”.

Найменші учасники заходу — вихованці центру “Насіння надії” підготували для гостей концерт. Декламували вірші, танцювали і навіть грали на музичних інструментах. Зібрала малих в оркестр музкерівник Світлана Мазурець, яка до того ж є мамою п’яти хлопців віком від 11 до 3 років. Жінка встигає давати ради і власним дітям, і тим 30-ти, що відвідують центр.

Світлана Мазурець, музкерівник центру “Насіння надії”: “Дуже багато батьків сидять з дітьми-інвалідами вдома. Ми бажаємо, щоб вони приходили до нас у центр, в інші центри, що є в місті. Дітки дивляться на здорових, наслідують їх”.

Окрім влади, співчуття і турботу до членів організацій виявляють підприємці, депутати, волонтери Корпусу Миру, соціальні працівники. Якщо кожен допомагатиме тим, чим може, це значно полегшить життя людей з вадами здоров’я, переконані гості.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0