Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Люди з особливими потребами активно відпочивали у «Соколятку»

Time Додано: середа, 06 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Спорожнілий після оздоровчого сезону табір «Соколятко» знову сповнився людськими голосами. На один день для активного відпочинку там зібрались члени громадської організації «Стимул» і центру «Насіння надії».

Люди з особливими потребами активно відпочивали у «Соколятку»

Юрій Яремчук, голова ГО “Стимул”: «Щасливе життя – це повноцінне життя, яке повинно бути багатогранним. Це означає взаємодопомога товаришів, активна життєва позиція, впевненість у завтрашньому дні, спілкування з друзями. Ініціюючи даний захід, ми хотіли довести у першу чергу самим собі, що кожен з нас є творцем свого життя. А ще одна ціль – привернути увагу громадськості до проблем людей з інвалідністю».

До організації табору долучилась міська влада, центр “Спорт для всіх”, спонсори, християнські церкви. Пастор однієї з них, Лариса Ралко добре знайома з Юрієм Яремчуком, разом вони створювали у Бердичеві організацію “Стимул” для людей на візках. Аби взяти участь у цьому заході, жінка подолала 900 км. Саме на такій відстані знаходиться місто Саки, що у Криму.

Лариса Ралко, пастор євангельської церкви “Путь Христа” (м.Саки): «Я приїхала вчора ввечері, щоб допомогти і підтримати Юру та людей у візках, дітей, котрі мають вади. Можливо, хтось із здорових побачить нас і йому стане соромно, що він зараз не з нами. Ми теж люди, які хочуть повноцінного життя».

Молодці, що зібрались, і що, попри всі негаразди, прагнуть жити активно. Міський голова висловив сподівання, що наступного разу табір буде чисельнішим завдяки участі інших громадських організацій.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Дуже добре, що в кожної громадської організації є активісти, які беруть на себе відповідальність згуртувати людей і вміло поставити проблему. Допомагати хочеться тим, хто сам прагне реалізуватися».

Неформальне спілкування, конкурси та свіже повітря допомогли присутнім забути про сіру буденність і якнайповніше насолодитися осіннім днем. Учасники табору робили що кому до душі: хтось влаштував тихе полювання і шукав на території “Соколятка” гриби, інші співали, малювали, змагались у влучності, граючи у баскетбол і дартс. Отримали, кажуть, мішок позитивних вражень.

Олександр Петрухін, учасник заходу: «Мне очень приятно здесь находиться, смотреть на детей, участвовать в соревнованиях. Спасибо организаторам, мэру и Юре за такое мероприятие».

Сергій Зеленко, учасник заходу: «Я приїхав сюди відпочити, бо мені тут дуже подобається. Я вже брав участь у різних змаганнях, виграв шоколадку».

Не сумували й ті, хто завітав до павільйону постріляти. Анна Котвицька вперше взялася за зброю, результат, як для новачка, непоганий.

Анна Котвицька, учасниця заходу: «Враження гарні! Тут дуже цікаво».

Юлія, глядачка: «Люди отдыхают, мы отдыхаем возле них. Мы рады за них. Их здесь ничего не смущает, не стесняет и не ограничивает».

В числі глядачів — волонтер Корпусу Миру США Бернард Шеріф, він співпрацює із організацією “Стимул”, а на заході був у якості члена журі.

Бернард Шеріф, волонтер Корпусу Миру США: “«Я гадаю, сьогодні видався чудовий день для всіх учасників заходу. Було б добре, якби таких було більше. Особисто мені сподобалось усе. Організатори роблять дуже гарну справу, адже люди з обмеженими можливостями так потребують підтримки суспільства».

Після закінчення конкурсів на учасників заходу чекав ще й обід та концертна програма.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0