Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Люди з особливими потребами активно відпочивали у «Соколятку»

Time Додано: середа, 06 жовт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Спорожнілий після оздоровчого сезону табір «Соколятко» знову сповнився людськими голосами. На один день для активного відпочинку там зібрались члени громадської організації «Стимул» і центру «Насіння надії».

Люди з особливими потребами активно відпочивали у «Соколятку»

Юрій Яремчук, голова ГО “Стимул”: «Щасливе життя – це повноцінне життя, яке повинно бути багатогранним. Це означає взаємодопомога товаришів, активна життєва позиція, впевненість у завтрашньому дні, спілкування з друзями. Ініціюючи даний захід, ми хотіли довести у першу чергу самим собі, що кожен з нас є творцем свого життя. А ще одна ціль – привернути увагу громадськості до проблем людей з інвалідністю».

До організації табору долучилась міська влада, центр “Спорт для всіх”, спонсори, християнські церкви. Пастор однієї з них, Лариса Ралко добре знайома з Юрієм Яремчуком, разом вони створювали у Бердичеві організацію “Стимул” для людей на візках. Аби взяти участь у цьому заході, жінка подолала 900 км. Саме на такій відстані знаходиться місто Саки, що у Криму.

Лариса Ралко, пастор євангельської церкви “Путь Христа” (м.Саки): «Я приїхала вчора ввечері, щоб допомогти і підтримати Юру та людей у візках, дітей, котрі мають вади. Можливо, хтось із здорових побачить нас і йому стане соромно, що він зараз не з нами. Ми теж люди, які хочуть повноцінного життя».

Молодці, що зібрались, і що, попри всі негаразди, прагнуть жити активно. Міський голова висловив сподівання, що наступного разу табір буде чисельнішим завдяки участі інших громадських організацій.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Дуже добре, що в кожної громадської організації є активісти, які беруть на себе відповідальність згуртувати людей і вміло поставити проблему. Допомагати хочеться тим, хто сам прагне реалізуватися».

Неформальне спілкування, конкурси та свіже повітря допомогли присутнім забути про сіру буденність і якнайповніше насолодитися осіннім днем. Учасники табору робили що кому до душі: хтось влаштував тихе полювання і шукав на території “Соколятка” гриби, інші співали, малювали, змагались у влучності, граючи у баскетбол і дартс. Отримали, кажуть, мішок позитивних вражень.

Олександр Петрухін, учасник заходу: «Мне очень приятно здесь находиться, смотреть на детей, участвовать в соревнованиях. Спасибо организаторам, мэру и Юре за такое мероприятие».

Сергій Зеленко, учасник заходу: «Я приїхав сюди відпочити, бо мені тут дуже подобається. Я вже брав участь у різних змаганнях, виграв шоколадку».

Не сумували й ті, хто завітав до павільйону постріляти. Анна Котвицька вперше взялася за зброю, результат, як для новачка, непоганий.

Анна Котвицька, учасниця заходу: «Враження гарні! Тут дуже цікаво».

Юлія, глядачка: «Люди отдыхают, мы отдыхаем возле них. Мы рады за них. Их здесь ничего не смущает, не стесняет и не ограничивает».

В числі глядачів — волонтер Корпусу Миру США Бернард Шеріф, він співпрацює із організацією “Стимул”, а на заході був у якості члена журі.

Бернард Шеріф, волонтер Корпусу Миру США: “«Я гадаю, сьогодні видався чудовий день для всіх учасників заходу. Було б добре, якби таких було більше. Особисто мені сподобалось усе. Організатори роблять дуже гарну справу, адже люди з обмеженими можливостями так потребують підтримки суспільства».

Після закінчення конкурсів на учасників заходу чекав ще й обід та концертна програма.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0