Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Людмила Верещак – кандидат на посаду директора ІРЦ

Time Додано: вівторок, 06 лист. 2018, 14:23 ( 7 міс. назад )

6 листопада відбувся завершальний етап конкурсу, відкрита публічна презентація кандидата на заміщення вакантної посади директора інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ). Претендує на посаду директора логопед ДНЗ №4 із 15-літнім досвідом роботи Людмила Борисівна Верещак. Друга освіта – управління навчальними закладами.

Людмила Верещак – кандидат на посаду директора ІРЦ

У попередніх етапах конкурсу, тестуванні на знання законодавства і вирішенні ситуаційних завдань, Людмила Верещак отримала високі бали: 99 зі 100 та 4,7 із 5 балів. Наразі конкурсна комісія під головуванням заступника міського голови Валентини Адаменко заслухали перспективний план роботи кандидата на директорську посаду, зокрема її бачення, яким має бути новостворений Центр, які послуги надаватиме тощо. Головними завданнями інклюзивно-ресурсного центру, зі слів начальника управління освіти й науки Світлани Басюк, є охоплення дітей з обмеженими фізичними можливостями навчанням: надання рекомендацій, визначення взаємодії із дітьми та дорослими, надання корекційних послуг, соціалізація до навчання в суспільстві.

Після презентації члени комісії мали можливість поставити запитання майбутньому директору Центру, лишились задоволені її відповідями і виставили відповідно високі бали. Далі міське управління освіти має погодити кандидатуру із міським головою та обласним управлінням освіти. Інклюзивно-ресурсний центр разом із його першим директором має розпочати роботу цього року.

Про велике приміщення поки мова не йде, так як інклюзивна освіта та відповідне обладнання уже існують у 1, 18 та 12 школах, у 22-ому, 26-ому садках. Поки це буде кімната по Лупова, 14.

Розгладається, як варіант, і приміщення ГО «Стимул», зі слів його голови Юрія Яремчука. А поки майбутній керівник мріє про гарну команду фахівців.

Камера: Юрій Гавриш

Автор: Олена Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0