Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Любителям походеньок по річковому льоду та зимової риболовлі на замітку від рятувальників!

Time Додано: середа, 17 січ. 2018, 15:33 ( 4 міс. назад )

Із настанням більш-менш сталих мінусів спішать на бердичівську Гнилоп’ять любителі зимової риболовлі, а дехто вже планує, як скорочуватиме шлях, перетинаючи річку. Це означає, що самий час братися за традиційну профілактику рятувальникам, тож вони знову об’єднали зусилля в інформуванні містян щодо правил поведінки на льоду – представники міськрайонного відділу ДСНС України та місцевої комунальної служби порятунку на воді. У планах – обійти рибалок, аби роздати спеціальну експрес-інформацію, а також відпрацювати дії у випадку, коли людина опиниться у воді.

Любителям походеньок по річковому льоду та зимової риболовлі на замітку від рятувальників! Любителям походеньок по річковому льоду та зимової риболовлі на замітку від рятувальників! Любителям походеньок по річковому льоду та зимової риболовлі на замітку від рятувальників! Любителям походеньок по річковому льоду та зимової риболовлі на замітку від рятувальників! Любителям походеньок по річковому льоду та зимової риболовлі на замітку від рятувальників!

Тим, хто має намір ступити на річковий лід, насамперед, не завадило би знати природу утворення того, зауважують рятувальники.

Взагалі, бажаючим взимку повудити рибку на водоймі слід дочекатися стійких морозів, звертають увагу фахівці. І нехай нікого не вводить в оману той факт, що товщина льоду, начебто, підходяща: зміни температури, опади час від часу, танення снігу, відлига здатні призвести до того, що лід стає пористим. Будь він хоч яким затовстим, попереджають, ступати на такий зась.

І рибалкам, і бажаючим урізати маршрут рятувальники нагадують елементарні правила поведінки на річковому льоду. По-перше, у жодному разі не варто виходити на нього темної пори доби чи при поганій видимості (коли туман, сніг чи дощ). Зрозуміло (хоча, як свідчить практика, не всім), що замерзла водойма – не місце для їзди на автівці чи на скутері.

Ідеш на риболовлю – візьми з собою 20-25 м міцної мотузки чи шнура з глухою петлею, продовжують рятувальники: людина потрапить під лід – буде чим допомогти. Горілка чи будь-який інший алкоголь у справі перебування на водоймі взимку – ворог № 1: адекватність падає, безпорадність у випадку вимушеного купання у рази зростає.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш





Chatbubbles Коментарів: 0