Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Любителям походеньок по річковому льоду та зимової риболовлі на замітку від рятувальників!

Time Додано: середа, 17 січ. 2018, 15:33 ( близько 1 року назад )

Із настанням більш-менш сталих мінусів спішать на бердичівську Гнилоп’ять любителі зимової риболовлі, а дехто вже планує, як скорочуватиме шлях, перетинаючи річку. Це означає, що самий час братися за традиційну профілактику рятувальникам, тож вони знову об’єднали зусилля в інформуванні містян щодо правил поведінки на льоду – представники міськрайонного відділу ДСНС України та місцевої комунальної служби порятунку на воді. У планах – обійти рибалок, аби роздати спеціальну експрес-інформацію, а також відпрацювати дії у випадку, коли людина опиниться у воді.

Любителям походеньок по річковому льоду та зимової риболовлі на замітку від рятувальників! Любителям походеньок по річковому льоду та зимової риболовлі на замітку від рятувальників! Любителям походеньок по річковому льоду та зимової риболовлі на замітку від рятувальників! Любителям походеньок по річковому льоду та зимової риболовлі на замітку від рятувальників! Любителям походеньок по річковому льоду та зимової риболовлі на замітку від рятувальників!

Тим, хто має намір ступити на річковий лід, насамперед, не завадило би знати природу утворення того, зауважують рятувальники.

Взагалі, бажаючим взимку повудити рибку на водоймі слід дочекатися стійких морозів, звертають увагу фахівці. І нехай нікого не вводить в оману той факт, що товщина льоду, начебто, підходяща: зміни температури, опади час від часу, танення снігу, відлига здатні призвести до того, що лід стає пористим. Будь він хоч яким затовстим, попереджають, ступати на такий зась.

І рибалкам, і бажаючим урізати маршрут рятувальники нагадують елементарні правила поведінки на річковому льоду. По-перше, у жодному разі не варто виходити на нього темної пори доби чи при поганій видимості (коли туман, сніг чи дощ). Зрозуміло (хоча, як свідчить практика, не всім), що замерзла водойма – не місце для їзди на автівці чи на скутері.

Ідеш на риболовлю – візьми з собою 20-25 м міцної мотузки чи шнура з глухою петлею, продовжують рятувальники: людина потрапить під лід – буде чим допомогти. Горілка чи будь-який інший алкоголь у справі перебування на водоймі взимку – ворог № 1: адекватність падає, безпорадність у випадку вимушеного купання у рази зростає.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0