Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Літні канікули юні бердичівляни зустріли разом із доктором Айболитом та його друзями

Time Додано: четвер, 12 черв. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Разом із доктором Айболитом та його друзями зустріли літні канікули учні молодших класів загальноосвітніх шкіл міста. Протягом 4-х днів дітям, які відпочивають нині у пришкільних таборах, а це близько 2000 чоловік, радість спілкування із персонажами казки Корнія Чуковського дарували не професійні артисти, а лише трохи старші за них школярі, яким допомагали вихованці БДТ ім О. Разумкова та циркової студії “Диваки”. Вп’яте за такий короткий термін виходити на сцену міського Палацу культури нелегко, зізнаються “Бармалей”, “Айболит” , “Папуга” та інші герої, але роблять вони це із особливим задоволенням.

Літні канікули юні бердичівляни зустріли разом із доктором Айболитом та його друзями

Ксенія Невредімова виконавиця ролі Папуги: “Мій образ дуже веселий і добрий. Взагалі, я дуже люблю дарувати дітям щастя та радість...”

Юлія Марковська виконавиця ролі Бармалея: “Я із натхненням працюю тут. Хочеться якомога частіше доносити тепло до дітей. Приємно розуміти, що ми працюємо для когось, і праця ця не пройде даром.”

Маленький зайчик потрапив під трамвай, мавпи перегрілися на сонці, метелик обпалив крильця, граючись із сірниками. Усім їм без винятку щиро допомагає Айболит. Тут тобі і заклик творити добро, і застереження від необачних вчинків.

Юлія Маліванчук виконавиця ролі Мавпочки: “Мені здається, що вистава дітям сподобалася і що вони розійшлися по домівках із гарним настроєм. Тепер, сподіваюсь, вони будуть уважнішими на дорогах та при користуванні вогнем.”

У свій час Корній Чуковський писав, що бажання захистити скривдженого є дорогоцінним почуттям, яке дуже легко сприймається дитячою душею. Юним глядачам добрі й веселі персонажі, які заради допомоги хворим мужньо долають численні перешкоди, стали до вподоби. Діти кажуть, що вже встигли обрати улюблених героїв та зробити із побаченого певні висновки.

Наталія Дурова учениця ЗОШ № 12: “Мені сподобалася мавпочка Чі-Чі, бо вона дуже весела, і зайчик... Він потрапив під трамвай, і це буде для нього уроком. Дякую артистам за те, що створили для нас це свято.”

Олександра Кабікова учениця ЗОШ № 10: “Ми із класом відвідали багато вистав, але ця нам сподобалася найбільше. Сподобалися костюми персонажів та декорації.”

Артур Глейзер учень ЗОШ № 12: “Доктор Айболит був не байдужим до тварин і безкоштовно їх приймав у себе. Коли я сюди йшов, то думав, що буде не дуже цікаво, але в результаті я дечого навчився — бути не байдужим і допомагати іншим.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0