Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Літературно-краєзнавча година до 150-річчя з дня народження Джозефа Конрада

Time Додано: понеділок, 03 груд. 2007, 06:00 ( близько 10 року назад )

Літературно-краєзнавчу годину, присвячену 150-й річниці Джозефа Конрада, влаштували для старшокласників у міській бібліотеці. Завідуюча читальною залою Алла Томчук каже: знайомство із творчістю нашого земляка має для юних бердичівлян не лише пізнавальне, а й виховне значення.

Літературно-краєзнавча година до 150-річчя з дня народження Джозефа Конрада

Алла Томчук, завідуюча читальною залою ЦМБ: "Ми хочемо, щоб наші учні і молодь Бердичева знали якомога більше про відомих людей, які народилися і жили у нашому краї. Сьогодні це Джозеф Конрад. 3 грудня виповнюється 150 років від дня його народження. Ми сподіваємося, що ця літературно-краєзнавча година не пройде дарма для нашої молоді".

На зустріч із школярами запросили голову краєзнавчого товариства Павла Скавронського. Він познайомив учнів із матеріалами Міжнародної науково-краєзнавчої конференції. У вересні вона відбулася на Бердичівщині з нагоди ювілею англійського літератора. Новий двотомник допоможе школярам у навчанні, каже Павло Степанович.

Павло Скавронський, голова Бердичівського регіонального краєзнавчого товариства: "В усіх школах Бердичева читають краєзнавчі курси: у 6-7 класах - "Мій Бердичів", у 8-9 класах - "Моя область". Вчителі можуть застосувати ці матеріали у роботі з учнями. Учні можуть прийти у бібліотеку і скористатися цими книжками, які відповідають програмам курсів".

У краєзнавчій годині взяли участь шанувальники творчості Джозефа Конрада, які люблять і вивчають його спадщину. Людмила Кіраль, член читацького об’єднання, виконувала українські пісні. Їх, припускають організатори заходу, майбутньому літератору могла співати няня.

Про цікаві сторінки біографії письменника школярам розповіла екскурсовод музею історії міста Лариса Коломієць.

Із села Терехове на зустріч також приїхав директор музею Джозефа Конрада Михайло Бедь, щоб розказати про цінні експонати.

Працівники міської бібліотеки створили невеличку виставку "Співець морських стихій" до 150-ї річниці письменника. Адже він ще відомий своїми подорожами.

Алла Томчук, завідуюча читальною залою ЦМБ: "Ми представили на виставці макет одного з морських суден, який зробили в 11-й школі. Також тут є портрет Джозефа Конрада, який намалював художник міста. На виставці знаходиться і література, що є в бібліотеці".

Старшокласники кажуть: враженнями від краєзнавчої години залишилися задоволеними.

Ірина Сидорчук, учениця 11 класу ЗОШ № 1: "Взагалі ми знаємо, що Джозеф Конрад - наш земляк. Я просто більше дізналася про його дитинство, де воно проходило. Виникло бажання відвідати музей у селі Тереховому і ознайомитися більш детально з предметами, які оточували письменника в дитинстві".

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0