Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Літературно-краєзнавча година до 150-річчя з дня народження Джозефа Конрада

Time Додано: понеділок, 03 груд. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Літературно-краєзнавчу годину, присвячену 150-й річниці Джозефа Конрада, влаштували для старшокласників у міській бібліотеці. Завідуюча читальною залою Алла Томчук каже: знайомство із творчістю нашого земляка має для юних бердичівлян не лише пізнавальне, а й виховне значення.

Літературно-краєзнавча година до 150-річчя з дня народження Джозефа Конрада

Алла Томчук, завідуюча читальною залою ЦМБ: "Ми хочемо, щоб наші учні і молодь Бердичева знали якомога більше про відомих людей, які народилися і жили у нашому краї. Сьогодні це Джозеф Конрад. 3 грудня виповнюється 150 років від дня його народження. Ми сподіваємося, що ця літературно-краєзнавча година не пройде дарма для нашої молоді".

На зустріч із школярами запросили голову краєзнавчого товариства Павла Скавронського. Він познайомив учнів із матеріалами Міжнародної науково-краєзнавчої конференції. У вересні вона відбулася на Бердичівщині з нагоди ювілею англійського літератора. Новий двотомник допоможе школярам у навчанні, каже Павло Степанович.

Павло Скавронський, голова Бердичівського регіонального краєзнавчого товариства: "В усіх школах Бердичева читають краєзнавчі курси: у 6-7 класах - "Мій Бердичів", у 8-9 класах - "Моя область". Вчителі можуть застосувати ці матеріали у роботі з учнями. Учні можуть прийти у бібліотеку і скористатися цими книжками, які відповідають програмам курсів".

У краєзнавчій годині взяли участь шанувальники творчості Джозефа Конрада, які люблять і вивчають його спадщину. Людмила Кіраль, член читацького об’єднання, виконувала українські пісні. Їх, припускають організатори заходу, майбутньому літератору могла співати няня.

Про цікаві сторінки біографії письменника школярам розповіла екскурсовод музею історії міста Лариса Коломієць.

Із села Терехове на зустріч також приїхав директор музею Джозефа Конрада Михайло Бедь, щоб розказати про цінні експонати.

Працівники міської бібліотеки створили невеличку виставку "Співець морських стихій" до 150-ї річниці письменника. Адже він ще відомий своїми подорожами.

Алла Томчук, завідуюча читальною залою ЦМБ: "Ми представили на виставці макет одного з морських суден, який зробили в 11-й школі. Також тут є портрет Джозефа Конрада, який намалював художник міста. На виставці знаходиться і література, що є в бібліотеці".

Старшокласники кажуть: враженнями від краєзнавчої години залишилися задоволеними.

Ірина Сидорчук, учениця 11 класу ЗОШ № 1: "Взагалі ми знаємо, що Джозеф Конрад - наш земляк. Я просто більше дізналася про його дитинство, де воно проходило. Виникло бажання відвідати музей у селі Тереховому і ознайомитися більш детально з предметами, які оточували письменника в дитинстві".

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0