Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Лікарська амбулаторія у Гришківцях розширилася

Time Додано: субота, 20 черв. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Приємний подарунок до Дня медика отримали медичні працівники та мешканці селища Гришківці — тамтешня лікарська амбулаторія розширила свої межі: у три додаткових кабінети перетворилися кімнати колишньої аптеки, яка примикала до приміщення закладу. Святом, що є особливим для Гришковець, назвала цю подію голова селищної ради Зоя Стаднік. З її рук персонал амбулаторії отримав грамоти за сумлінну праці та валізу для надання першої невідкладної допомоги на виїзді. Важко повірити у те, говорить селищний голова, що ще деякий час тому, гришківчани один за одним почали відмовлятися від послуг місцевої амбулаторії, надаючи перевагу районній поліклініці та лікарні.

Лікарська амбулаторія у Гришківцях розширилася

Зоя Стаднік, голова Гришковецької селищної ради: “5 років тому цю амбулаторію передали на баланс селищної ради. Чесно кажучи, ми навіть не знали, з чого починати: 26 років у приміщенні не проводився ремонт... Але почали робити крок за кроком. Для початку попросили кошти у районної влади. Нам пішли назустріч і виділили 30 тисяч.”

Звичайно, продовжує Зоя Стаднік, тих коштів не вистачило: на те, щоб колись аварійна споруда отримала нинішній вигляд, із селищного бюджету довелося виділити близько 200 тисяч гривень. Та результат виявися вартим того: окрім вже існуючих кабінетів, у закладі запрацював фізіотерапевтичний кабінет, кабінет для лікарського прийому, маніпуляційна. Віднині у закладі також зможуть здійснювати функціональну діагностику. Особливою гордістю його працівників є атмосфера, що панує у стінах амбулаторії.

Сергій Мазур, головний лікар Гришковецької лікарської амбулаторії: “Переконаний, що висловлю думку всього колективу: таке взаєморозуміння, що існує у нашому колективі, рідко де знайдеш. Впевнений, що нам по-доброму заздрять колеги з інших амбулаторій та ФАПів. Ми маємо порозуміння з органами влади, яка вважає, що периферичні заклади повинні існувати на належному рівні.”

У планах Зої Стаднік та Сергія Мазура отримання лікарською амбулаторією статусу амбулаторії сімейної медицини. Але для цього, кажуть вони, ще потрібно попрацювати.

Зоя Стаднік, голова Гришковецької селищної ради: “Ми задоволені... Сподіваюся, що і люди оцінять наші старання. Ця реконструкція була дійсно потрібна. Можливо, хтось ображається на те, що не відремонтовані вулиці, на те, що десь відсутнє вуличне освітлення. Але я вважаю, що відновити амбулаторію було вкрай важливо. А будемо жити — дійдемо до всього...”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0