Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Лікарська амбулаторія у Гришківцях розширилася

Time Додано: субота, 20 черв. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Приємний подарунок до Дня медика отримали медичні працівники та мешканці селища Гришківці — тамтешня лікарська амбулаторія розширила свої межі: у три додаткових кабінети перетворилися кімнати колишньої аптеки, яка примикала до приміщення закладу. Святом, що є особливим для Гришковець, назвала цю подію голова селищної ради Зоя Стаднік. З її рук персонал амбулаторії отримав грамоти за сумлінну праці та валізу для надання першої невідкладної допомоги на виїзді. Важко повірити у те, говорить селищний голова, що ще деякий час тому, гришківчани один за одним почали відмовлятися від послуг місцевої амбулаторії, надаючи перевагу районній поліклініці та лікарні.

Лікарська амбулаторія у Гришківцях розширилася

Зоя Стаднік, голова Гришковецької селищної ради: “5 років тому цю амбулаторію передали на баланс селищної ради. Чесно кажучи, ми навіть не знали, з чого починати: 26 років у приміщенні не проводився ремонт... Але почали робити крок за кроком. Для початку попросили кошти у районної влади. Нам пішли назустріч і виділили 30 тисяч.”

Звичайно, продовжує Зоя Стаднік, тих коштів не вистачило: на те, щоб колись аварійна споруда отримала нинішній вигляд, із селищного бюджету довелося виділити близько 200 тисяч гривень. Та результат виявися вартим того: окрім вже існуючих кабінетів, у закладі запрацював фізіотерапевтичний кабінет, кабінет для лікарського прийому, маніпуляційна. Віднині у закладі також зможуть здійснювати функціональну діагностику. Особливою гордістю його працівників є атмосфера, що панує у стінах амбулаторії.

Сергій Мазур, головний лікар Гришковецької лікарської амбулаторії: “Переконаний, що висловлю думку всього колективу: таке взаєморозуміння, що існує у нашому колективі, рідко де знайдеш. Впевнений, що нам по-доброму заздрять колеги з інших амбулаторій та ФАПів. Ми маємо порозуміння з органами влади, яка вважає, що периферичні заклади повинні існувати на належному рівні.”

У планах Зої Стаднік та Сергія Мазура отримання лікарською амбулаторією статусу амбулаторії сімейної медицини. Але для цього, кажуть вони, ще потрібно попрацювати.

Зоя Стаднік, голова Гришковецької селищної ради: “Ми задоволені... Сподіваюся, що і люди оцінять наші старання. Ця реконструкція була дійсно потрібна. Можливо, хтось ображається на те, що не відремонтовані вулиці, на те, що десь відсутнє вуличне освітлення. Але я вважаю, що відновити амбулаторію було вкрай важливо. А будемо жити — дійдемо до всього...”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0