Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Лідер Опозиційного Блоку Юрій Бойко відвідав Центр реабілітації дітей

Time Додано: середа, 14 лют. 2018, 18:27 ( 4 міс. назад )

Народний депутат України, лідер Опозиційного Блоку Юрій Бойко разом із головою Житомирської обласної організації Опоблоку Юрієм Павленко та депутатами-опозиціонерами відвідали у Бердичеві Центр ранньої медико-соціальної реабілітації дітей «Онуфрієнко-діти». Зустріла депутатів директор Центру, голова Бердичівської організації Опозиційного Блоку Наталія Онуфрієнко. Колектив «Ладомир» - на порозі закладу привітав піснею.

Лідер Опозиційного Блоку Юрій Бойко відвідав Центр реабілітації дітей Лідер Опозиційного Блоку Юрій Бойко відвідав Центр реабілітації дітей Лідер Опозиційного Блоку Юрій Бойко відвідав Центр реабілітації дітей Лідер Опозиційного Блоку Юрій Бойко відвідав Центр реабілітації дітей Лідер Опозиційного Блоку Юрій Бойко відвідав Центр реабілітації дітей

На вулиці депутатів зупиняють військові пенсіонери. Передають звернення і просять допомоги у питанні перерахунку пенсій. Лідери Опозиційного Блоку обіцяють свою підтримку.

Центр медико-соціальної реабілітації дітей відвідує близько 2 сотень дітей, серед яких – діти одиноких матерів, із малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-напівсироти і ті, що знаходяться під опікою, діти вдів учасників АТО. Такі заклади сьогодні вкрай потрібні, наголошує Юрій Бойко, дякуючи за ініціативу створення Центру Наталії Онуфрієнко.

Серед хвилюючих питань від присутніх до лідерів опозиційної партії: про низький рівень пенсій, нерозуміння медичної реформи. Юрій Бойко наголошує: за жодну з реформ – пенсійну, медичну чи освітню, а також за Держбюджет 2018 року – він і його однодумці не голосували.

«Створення подібних центрів допомоги родинам з дітьми – це один із напрямів реалізації програми захисту прав дитини», - переконані лідери Опозиційної партії. А матері, що одиноко виховують дітей знають, куди йти за підтримкою.

Високо оцінивши роботу Центру, Юрій Бойко вручив ще 4-м партійні квитки, а також передав Наталії Онуфрієнко сертифікат на сучасну побутову техніку для Центру.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0