Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Легкими й приємними на смак літературно-кулінарними стравами пригощала у Бердичеві письменниця Наталія Гук

Time Додано: неділя, 25 лют. 2018, 14:17 ( 10 міс. назад )

З одного боку книжки, з іншого – пахучі тістечка з ароматними ягідними напоями… Присутні у залі жваво діляться історіями з сімейних кухонь: в одній родині ось по суботах незмінно ліплять вареники з «приколясіками» (тобто, з сюрпризом), в іншій – свекор так апетитно уминає сало, що невістка, не в силах стриматися, складає йому компанію. Тут само лунає бувальщина, як чоловік переконував дружину, що в її борщі не вистачає одного компонента: жінка, здається, перерахувала все – від буряка й картоплі до солодкого перцю й часничку, і коли вже знесилена здалася, чоловік припечатав: «Ти забула вкласти у страву душу»…

Легкими й приємними на смак літературно-кулінарними стравами пригощала у Бердичеві письменниця Наталія Гук Легкими й приємними на смак літературно-кулінарними стравами пригощала у Бердичеві письменниця Наталія Гук Легкими й приємними на смак літературно-кулінарними стравами пригощала у Бердичеві письменниця Наталія Гук Легкими й приємними на смак літературно-кулінарними стравами пригощала у Бердичеві письменниця Наталія Гук Легкими й приємними на смак літературно-кулінарними стравами пригощала у Бердичеві письменниця Наталія Гук

У залі посміхаються, підхоплюються, згадавши чергову оповідку, і отримують за це невеличкий бонус. Наприкінці зустрічі найактивніший отримає подарунок – книгу від автора.

Саме так і не інакше воліє презентувати свою творчість письменниця Наталія Гук, адже переконана: якщо день почати з філіжанкою кави, у компанії близької людини та посмішки – день неодмінно вдасться. До Бердичева пані Наталія навідалася вже втретє: вперше побувала у місті як мандрівниця, вдруге – як одна з трьох кращих авторів Міжнародного літературного конкурсу «В городе Бердичеве-2017». Ну а цього разу у молодіжному центрі «М-Формація» знайомила присутніх з одним зі своїх дітищ під назвою «Книга історій та рецептів смачного настрою»

Літературні страви від Наталії Гук – приємні на смак і легко засвоюються читачами як юного й молодого віку, так і віку зрілого й поважного. Прочитав – і підзарядився гарним настроєм та позитивною енергією. Такого модного нині важкого жахіття й жорстокості у них годі й шукати.

На рахунку письменниці з економічною освітою – збірки, в яких її твори присутні поруч з оповіданнями інших авторів. Має Наталія Гук і дві власні видані книжки: «…історії та рецепти смачного настрою» – це друга, перша ж була присвячена темі більш ніж серйозній – подіям на Євромайдані. Хотілося розповісти про мужність та неординарність звичайних людей, котрі першими зважилися на зміни.

На що можна чекати від автора, інтереси якого розповсюджуються на настільки різні теми? Про що йтиметься у третій книзі Наталії Гук?.. Діє вона за натхненням, зізнається письменниця: щойно, здається, працювала над одним задумом, як умить переключилася на інший, не знаючи, у що все це, зрештою, виллється. Головне, вважає, аби вона, її думки, були близькі читачеві, аби післясмак від знайомства з її творами був приємним.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0