Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Легенді пожежної охорони Бердичева Якову Беззубцю – 80

Time Додано: вівторок, 28 серп. 2007, 06:00 ( близько 11 року назад )

Днями свій ювілей відзначив колишній керівник пожежної частини Бердичева Яків Беззубець. Поздоровити ветерана пожежної служби з 80-річчям до СДПЧ-9 прийшли люди, з якими він пліч-о-пліч пропрацював у різні роки своєї діяльності. Теплими словами привітали вони Якова Івановича зі святом та разом згадали минулі часи.

Легенді пожежної охорони Бердичева Якову Беззубцю – 80

Станіслав Нанівський начальник СДПЧ-9 (1997-2000 рр) : «Всі будівництва, які проходили в той час у Бердичеві, а це був саме пік будівництва житла, підприємств, доріг, все відбувалося при його безпосередній участі, його підпис стояв під актами державних комісій. Він принципово відносився до всіх питань, був відданий тій ідеї, якій служив, був патріотом своєї роботи, свого міста. Яків Іванович – взірець для нас усіх у питанні, як потрібно віддавати себе служінню своєї справи.»

Активну участь брав Яків Іванович і у будівництві нинішнього приміщення самостійної державної пожежної частини.

Сергій Колесніков начальник СДПЧ-9 (1984-1997 рр) : «Коли починалася будуватися ця пожежна частина, то її будував, по суті, особовий склад. Яків Іванович брав у будівництві активну участь. Тоді була лише старенька будівля на Красіна, а зараз – вже маємо тут гарну споруду. Хотілося б побажати йому здоров’я, оптимізму, щоб довго-довго працював і наставляв наших молодих. »

Жива легенда, батько пожежної служби Бердичева, унікальна людина – усі ці слова про Якова Івановича... Ті, хто прийшли його привітати, кажуть: завдяки своїм якостям він у всі часи користувався щирою повагою серед керівників та підлеглих.

Борис Чумак нач. управління пожежної охорони в Житомирській обл. (1980-1996 рр) : «Надзвичайно акуратна людина. Вперше я познайомився з ним у 1967-му році, 40 років назад. Я ніколи не бачив неохайним, на службі чи де б він не був, - завжди у краватці, у костюмі. На нього завжди звертали увагу як на серйозну людину. »

Ігор Шевчук нач. Бердичівського районного управління ГУ МНС в Житомирській обл. : «Є така риса у Якова Івановича – скромність... Які б біди та негаразди у нього не були – ніколи сам не звернеться, треба самому йти, розпитувати : «Як ви, що ви ...». Він – чесна, скромна людина, ми його поважаємо і по мірі можливостей допомагаємо.»

Яків Беззубець – чи не єдиний на Житомирщині, хто отримав медаль «За відвагу на пожежі» безпосередньо за спасіння мешканців палаючої багатоповерхівки. Його фотографії можна побачити і в Головному управлінні МНС у Житомирі, і у тамтешніх музеях. З нинішнім складом СДПЧ Яків Іванович підтримує тісні стосунки, завжди цікавлячись сьогоденням вогнеборців. Навіть у свій день народження він не забуває про їхню непросту роботу, собі ж бажає небагато.

Яків Беззубець ювіляр, ветеран пожежної служби : «Я хотів би побажати для себе прожити ще кілька років та щоб мати зв’язок з нинішнім складом пожежної охорони для кращого несіння служби...»

На питання, чи взяв би зараз участь у гасінні пожежі, ювіляр відповідає, що здоров’я вже не дозволяє, а ось керувати процесом, без сумніву, зміг би.

Яків Беззубець ювіляр, ветеран пожежної служби : «Зробив би розвідку пожежі : де горить, куди розповсюджується, куди який ствол направити, що де треба відключити, перекрити – це все я би зміг.»

Нинішнє покоління пожежних каже, що нерідко у своїй роботі використовує поради Якова Беззубця, які підкріплені його багаторічним досвідом.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0