Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини

Time Додано: понеділок, 14 трав. 2018, 13:09 ( близько 1 року назад )

Розмаху цього дійства можуть позаздрити представники найіменитіших видів спорту: урочистий парад, прапори, яскрава форма, хліб-сіль від господарів, солідний оргкомітет та, зрештою, положення на кілька аркушів. Такі вже вони – ці газовики: все у них має бути за вищим розрядом. Як ось обласна Спартакіада (цьогоріч уже ХХІІІ) серед працівників ПАТ «Житомиргаз». На Центральному бердичівському стадіоні вітали 9 команд із Бердичева, Житомира, Малина, Чуднова, Новоград-Волинського, Овруча, Попільні, Коростеня. Здебільшого усі вони (окрім ПАТ «Житомиргаз» та «Житомиргаззбуту») представляли місцеві відділення експлуатації газових господарств. Такою собі невеличкою Олімпіадою називають ці змагання самі організатори, а значить «Швидше, вище, сильніше!», фізична сила й високий моральний дух тут – понад усе.

Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини

До Програми змагань увійшли 6 видів спорту: армспорт, легка атлетика, міні-футбол, настільний теніс, гирьовий спорт та шашки. Кожний учасник, згідно Положення, мав право на виступ лише в одному з видів. По-бойовому були налаштовані господарі змагань – команда Бердичівського відділення експлуатації газового господарства. Зі слів капітана Олександра Попереки, до занять спортом на їхньому підприємстві ставляться більш ніж серйозно, так що у бердичівлян були шанси, якщо не опинитися у лідерах, то вже точно – не в аутсайдерах. Минулого року на спартакіаді вони здобули срібло, правда, за цей час команда зазнала певних змін.

Що ж, коли не надто успішно, то, як мінімум, стабільно показали себе на спартакіаді бердичівляни. Зокрема, довели, що армреслінг та 24-кілограмові гирі – то не їхнє (в обох випадках – загальнокомандне 8-ме місце), та й шашки теж – не їхній коник (7-ме місце). Зате наші земляки стали почесними третіми одразу у трьох видах – легкій атлетиці, міні-футболі та настільному тенісі. За підсумком, все це принесло Бердичеву командне 5-те місце. Минулорічні переможці «газової Олімпіади» представники Чуднова цього разу спустилися на щабель нижче, ставши другими. Бронзовими призерами змагань було визнано газовиків із Коростеня. Ну а перемогу у ХХІІІ Спартакіаді здобула команда ПАТ «Житомиргаз».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0