Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини

Time Додано: понеділок, 14 трав. 2018, 13:09 ( 6 міс. назад )

Розмаху цього дійства можуть позаздрити представники найіменитіших видів спорту: урочистий парад, прапори, яскрава форма, хліб-сіль від господарів, солідний оргкомітет та, зрештою, положення на кілька аркушів. Такі вже вони – ці газовики: все у них має бути за вищим розрядом. Як ось обласна Спартакіада (цьогоріч уже ХХІІІ) серед працівників ПАТ «Житомиргаз». На Центральному бердичівському стадіоні вітали 9 команд із Бердичева, Житомира, Малина, Чуднова, Новоград-Волинського, Овруча, Попільні, Коростеня. Здебільшого усі вони (окрім ПАТ «Житомиргаз» та «Житомиргаззбуту») представляли місцеві відділення експлуатації газових господарств. Такою собі невеличкою Олімпіадою називають ці змагання самі організатори, а значить «Швидше, вище, сильніше!», фізична сила й високий моральний дух тут – понад усе.

Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини

До Програми змагань увійшли 6 видів спорту: армспорт, легка атлетика, міні-футбол, настільний теніс, гирьовий спорт та шашки. Кожний учасник, згідно Положення, мав право на виступ лише в одному з видів. По-бойовому були налаштовані господарі змагань – команда Бердичівського відділення експлуатації газового господарства. Зі слів капітана Олександра Попереки, до занять спортом на їхньому підприємстві ставляться більш ніж серйозно, так що у бердичівлян були шанси, якщо не опинитися у лідерах, то вже точно – не в аутсайдерах. Минулого року на спартакіаді вони здобули срібло, правда, за цей час команда зазнала певних змін.

Що ж, коли не надто успішно, то, як мінімум, стабільно показали себе на спартакіаді бердичівляни. Зокрема, довели, що армреслінг та 24-кілограмові гирі – то не їхнє (в обох випадках – загальнокомандне 8-ме місце), та й шашки теж – не їхній коник (7-ме місце). Зате наші земляки стали почесними третіми одразу у трьох видах – легкій атлетиці, міні-футболі та настільному тенісі. За підсумком, все це принесло Бердичеву командне 5-те місце. Минулорічні переможці «газової Олімпіади» представники Чуднова цього разу спустилися на щабель нижче, ставши другими. Бронзовими призерами змагань було визнано газовиків із Коростеня. Ну а перемогу у ХХІІІ Спартакіаді здобула команда ПАТ «Житомиргаз».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0