Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини

Time Додано: понеділок, 14 трав. 2018, 13:09 ( 9 дн. назад )

Розмаху цього дійства можуть позаздрити представники найіменитіших видів спорту: урочистий парад, прапори, яскрава форма, хліб-сіль від господарів, солідний оргкомітет та, зрештою, положення на кілька аркушів. Такі вже вони – ці газовики: все у них має бути за вищим розрядом. Як ось обласна Спартакіада (цьогоріч уже ХХІІІ) серед працівників ПАТ «Житомиргаз». На Центральному бердичівському стадіоні вітали 9 команд із Бердичева, Житомира, Малина, Чуднова, Новоград-Волинського, Овруча, Попільні, Коростеня. Здебільшого усі вони (окрім ПАТ «Житомиргаз» та «Житомиргаззбуту») представляли місцеві відділення експлуатації газових господарств. Такою собі невеличкою Олімпіадою називають ці змагання самі організатори, а значить «Швидше, вище, сильніше!», фізична сила й високий моральний дух тут – понад усе.

Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини Легендарні «Citius, Altius, Fortius» у Бердичеві: свою традиційну «олімпіаду» провели газовики Житомирщини

До Програми змагань увійшли 6 видів спорту: армспорт, легка атлетика, міні-футбол, настільний теніс, гирьовий спорт та шашки. Кожний учасник, згідно Положення, мав право на виступ лише в одному з видів. По-бойовому були налаштовані господарі змагань – команда Бердичівського відділення експлуатації газового господарства. Зі слів капітана Олександра Попереки, до занять спортом на їхньому підприємстві ставляться більш ніж серйозно, так що у бердичівлян були шанси, якщо не опинитися у лідерах, то вже точно – не в аутсайдерах. Минулого року на спартакіаді вони здобули срібло, правда, за цей час команда зазнала певних змін.

Що ж, коли не надто успішно, то, як мінімум, стабільно показали себе на спартакіаді бердичівляни. Зокрема, довели, що армреслінг та 24-кілограмові гирі – то не їхнє (в обох випадках – загальнокомандне 8-ме місце), та й шашки теж – не їхній коник (7-ме місце). Зате наші земляки стали почесними третіми одразу у трьох видах – легкій атлетиці, міні-футболі та настільному тенісі. За підсумком, все це принесло Бердичеву командне 5-те місце. Минулорічні переможці «газової Олімпіади» представники Чуднова цього разу спустилися на щабель нижче, ставши другими. Бронзовими призерами змагань було визнано газовиків із Коростеня. Ну а перемогу у ХХІІІ Спартакіаді здобула команда ПАТ «Житомиргаз».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0