Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради

Time Додано: понеділок, 30 квіт. 2018, 17:21 ( 9 міс. назад )

Провести державний фінансовий аудит на предмет виконання міського бюджету – внести цю його пропозицію до Порядку денного просив на 35 сесії Бердичівської міської ради депутат Станіслав Лужанський. Прагнучи, начебто, дізнатися, чи правильно використовуються та розподіляються кошти, і, якщо ні, то вжити заходів.

Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради

Із пояснювальної записки пана Лужанського почала відповідь на дану пропозицію заступник міського голови Таміла Павлішина. У записці, акцентувала увагу, автор наголошує, мовляв, депутати виділяють кошти і повинні контролювати (увага!) апарат міської ради.

У поданому Лужанським проекті рішення, продовжила заступник, перераховані, мабуть, усі нормативно-правові акти, що регулюють правові засади аудиту, вказані права та обов’язки депутатів, а також в який спосіб та у межах яких повноважень повинні діяти органи державної влади та місцевого самоврядування, окрім того, згадується необхідність дотримання Регламенту Бердичівської міської ради. А також наводяться посилання на решту всього того, що не має жодного відношення до державного аудиту.

Розуміти Станіслав Іванович, може й розумів, та пропозицію свою знімати не став, тож її поставили на голосування. 16 – за, 11 – проти, 2 – утрималося та 5 – не голосували. Тож з аудитом від Лужанського доведеться дещо зачекати.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0