Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради

Time Додано: понеділок, 30 квіт. 2018, 17:21 ( 23 дн. назад )

Провести державний фінансовий аудит на предмет виконання міського бюджету – внести цю його пропозицію до Порядку денного просив на 35 сесії Бердичівської міської ради депутат Станіслав Лужанський. Прагнучи, начебто, дізнатися, чи правильно використовуються та розподіляються кошти, і, якщо ні, то вжити заходів.

Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради

Із пояснювальної записки пана Лужанського почала відповідь на дану пропозицію заступник міського голови Таміла Павлішина. У записці, акцентувала увагу, автор наголошує, мовляв, депутати виділяють кошти і повинні контролювати (увага!) апарат міської ради.

У поданому Лужанським проекті рішення, продовжила заступник, перераховані, мабуть, усі нормативно-правові акти, що регулюють правові засади аудиту, вказані права та обов’язки депутатів, а також в який спосіб та у межах яких повноважень повинні діяти органи державної влади та місцевого самоврядування, окрім того, згадується необхідність дотримання Регламенту Бердичівської міської ради. А також наводяться посилання на решту всього того, що не має жодного відношення до державного аудиту.

Розуміти Станіслав Іванович, може й розумів, та пропозицію свою знімати не став, тож її поставили на голосування. 16 – за, 11 – проти, 2 – утрималося та 5 – не голосували. Тож з аудитом від Лужанського доведеться дещо зачекати.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0