Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради

Time Додано: понеділок, 30 квіт. 2018, 17:21 ( 6 міс. назад )

Провести державний фінансовий аудит на предмет виконання міського бюджету – внести цю його пропозицію до Порядку денного просив на 35 сесії Бердичівської міської ради депутат Станіслав Лужанський. Прагнучи, начебто, дізнатися, чи правильно використовуються та розподіляються кошти, і, якщо ні, то вжити заходів.

Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради Ледь не зламали голови, доки зрозуміли: депутат хоче аудиту. 35 сесія Бердичівської міської ради

Із пояснювальної записки пана Лужанського почала відповідь на дану пропозицію заступник міського голови Таміла Павлішина. У записці, акцентувала увагу, автор наголошує, мовляв, депутати виділяють кошти і повинні контролювати (увага!) апарат міської ради.

У поданому Лужанським проекті рішення, продовжила заступник, перераховані, мабуть, усі нормативно-правові акти, що регулюють правові засади аудиту, вказані права та обов’язки депутатів, а також в який спосіб та у межах яких повноважень повинні діяти органи державної влади та місцевого самоврядування, окрім того, згадується необхідність дотримання Регламенту Бердичівської міської ради. А також наводяться посилання на решту всього того, що не має жодного відношення до державного аудиту.

Розуміти Станіслав Іванович, може й розумів, та пропозицію свою знімати не став, тож її поставили на голосування. 16 – за, 11 – проти, 2 – утрималося та 5 – не голосували. Тож з аудитом від Лужанського доведеться дещо зачекати.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0