Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

КВН покликав веселих і кмітливих студентів

Time Додано: вівторок, 08 квіт. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Першого квітня у залі міського Палацу культури панував сміх.

КВН покликав веселих і кмітливих студентів

Вживати чудодійний препарат під назвою «гумор» пропонували студентські команди, учасниці гри КВН. Кажуть, за давньою бердичівською прикметою, як проведеш День сміху, таким буде і весь рік.

Тамара Ковалик, начальник відділу молодіжної та сімейної політики Бердичівського міськвиконкому: "Гра в цьому році носить назву "Ми - різні, ми- молоді".Вона проходить в рамках місячника-акції "Ехо" за здоровий спосіб життя. А сміх, як ніщо інше, додає здоров’я".

Історія молодіжного КВН у Бердичеві розпочалася понад 6 років тому, згадує Тамара Ковалик. Цьогоріч у двобої зустрілися студенти політехнічного та педагогічного коледжів. Своє гумористичне мистецтво першою показала команда "САЛО".

Геннадій Шарипін, капітан команди "САЛО" політехнічного коледжу: " Ми, як старанні студенти, у цій назві зашифрували комбінацію слів "Студенти Активні, Люблячі Освіту". Ми - у вишиванках, ми за українську мову, взагалі - за український спосіб життя. З чим можна порівняти гру у КВН? - Хіба що із салом! Чи може бути щось краще?"

Євген Сидоренко, член команди "САЛО" політехнічного коледжу: "А ще - із борщем. Ще й із салом!"

Хлопці запевняють: грати в КВН не полишать, доки у коледжі навчатиметься дотепна та кмітлива молодь. Сміхом учасники веселих конкурсів щедро ділилися із глядачами. Головна тема імпровізацій, звичайно, - студентська. Причому, місцевого забарвлення. Це новини, реклами та посиденьки по-бердичівські.

Команда "25 кадр" педколеджу одразу заявила про свої шанси на успіх. Майбутні вчителі із самого початку здійснювали переможну ходу до завоювання першого місця.

Сергій Костюк, член команди "25 кадр" педагогічного коледжу: "Наша команда не любить плагіату. Ми не беремо жартів інших команд - з телебачення. Ми придумуємо все самі. І такий гумор - найкращий. Усі 10 членів нашої команди - яскраві, творчі люди, які можуть показати себе з найкращої сторони".

Розминка перетворилася на іронічний діалог команд-суперниць. Жарти політеху були дещо сальними, визнало журі, педагогів - стриманими. Проте перші вразили артистизмом, другі - інтелігентністю. Студенти, як могли, вправлялися у різних приколах.

Третя велика команда КВН - вболівальники, які галасували так завзято, що заглушали підсилювачі звуку. Вони визнали, що отримали велику порцію веселощів і позитивного настрою.

Анастасія Катинська, вболівальниця: "Ми дуже вболівали за них, навіть горло захрипло. Вони показали гідний результат. Ми дуже раді за них!"

Обидві команди веселих та кмітливих прагнули помножити сміх. Хтось - успішно, хтось - не дуже: винесло вердикт журі. Студентам педагогічного коледжу вдалося випередити політехнічний на 1 бал. Команда "25 кадр" отримала в подарунок мікрофони, а "САЛО" - годинник. На додачу - гучні оплески. Але переможцем КВН став гумор - погодилися усі.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0