Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Квестери знову “підривали” Бердичів

Time Додано: неділя, 04 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Інтелектуальні ігри на колесах набувають у Бердичеві все більшого масштабу. Один із їх різновидів — квест. За допомогою розуму, логічного мислення та кмітливості учасники гри вивчають найпотаємніші куточки міст України. Цього разу квест, що організували житомиряни за підтримки міської громадської організації “Фенікс”, стартував не у Житомирі, а на відомій усім бердичівлянам Червоній Горі. У грі брали участь 9 команд, з них 6 місцевих, 2 житомирських та одна з Андрушівки. Досвідчені команди почувалися у незнайомому місті досить легко та впевнено. Хвилювання було помітним на обличчях новачків, які до квесту готувалися заздалегідь, досконало вивчали навіть рідне місто. Від гри очікують пригод, пригод і ще раз пригод.

Квестери знову “підривали” Бердичів

Любов Трибун, гравець команди “Фенікс”: «Від сьогоднішньої гри наша команда очікує неймовірних пригод, максимум позитиву, нових знайомств і всього, що може дати ця гра. Квест — це ж альтернатива буденному відпочинку, це азарт та драйв, а також інтелектуальні розваги для активних молодих людей.»

Гравцям потрібно було знайти 10 місць локацій. Із них вісім таїли у собі зашифровані коди, помічені чорним маркером. Коли на місце приїжджали одразу дві команди, тоді і починалася гонка за першість.

Два завдання із десяти носили більш складний характер. Учасникам квесту довелося згадати шкільні роки, а саме уроки з української літератури, і славнозвісного Тараса Григоровича Шевченка. У одному із завдань організатори дещо переробили уривок із вірша поета “Мені тринадцятий минало”, що не злякало шукачів адреналіну. Усі квестери показали себе з найкращої сторони, правильно процитували Шевченка, за що і отримали від агентів конверти із черговими завданнями.

Бердичівляни, які вийшли увечері прогулятися містом та відпочити, мали змогу спостерігати наступне: хлопці та дівчата шалено і наввипередки бігли до пам’ятника Леніну, ставали на стільчик і голосно та виразно читали вірш, присвячений Бердичеву — це було ще одне агентське завдання.

На фініші бердичівляни показали свою гостинність і поступилися командам із Житомира й Андрушівки. Та ніхто того вечора не залишився без заохочувального подарунку — упаковки із соком. Квест — за здоровий спосіб життя, кажуть організатори. А команди-переможці, які посіли почесні призові місця отримали від організаторів дипломи.

Завдяки грі учасники отримали масу адреналіну, позитиву та неймовірного заряду енергії. Від таких нових та гострих почуттів неможливо відмовитись, запевняють квестери.

Віктор Петрук, гравець команди “Максімус”: «Я уже играл в Житомире в квест-энкаунтер, а в прошлый раз участвовал с ними именно в квест. ua. Игра мне очень нравится, суппер. И сегодняшняя для разминки тоже хороша.»

Ольга Обоскалова, гравець команди “Лоботрясы”: «Собирались очень быстро, еле успели на игру. Сегодняшний квест прошел очень динамично, хотя мы привыкли играть подольше. Рады, что победили, приятно.»

На Бердичів та його мешканців чекають ще більш азартні, яскраві і складніші за рівнем ігри, запевнили учасників організатори. Ця пробна пройшла вдало, шкода лише, що швидко закінчилася, кажуть вони. Надалі це буде враховано.

Леся Бохан, організатор гри “Quest. ua”: «Мы сами из Житомира и там участвуем в квесте. Сегодня решили провести игру в Бердичеве. Довольно хороший город, много молодежи. Есть желание проводить квест в Бердичеве хотя бы раз в две недели.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0